Naprawa gwintów

Znaleziono produktów: 20
Sortuj:
Widok:   
z 1

25,00 z VAT
Kod: YT17631 Producent części: YATO

30,00 z VAT
Kod: YT17632 Producent części: YATO

38,00 z VAT
Kod: YT17633 Producent części: YATO

52,00 z VAT
Kod: YT17635 Producent części: YATO

146,00 z VAT
Kod: YT1769 Producent części: YATO

217,00 z VAT
Kod: YT1763 Producent części: YATO

Naprawa uszkodzonych gwintów - zestawy i wkłady

Czy każde uszkodzenie wymaga wymiany elementu? W przypadku niektórych części wydaje się, że tak. Takie jest choćby przekonanie dotyczące gwintów. Okazuje się jednak, że naprawa gwintów jest jak najbardziej możliwa. Co więcej, naprawa uszkodzonych gwintów wcale nie jest trudna. Wystarczą tanie wkłady do naprawy gwintów, aby rozwiązać problem.

Na czym polega naprawa gwintów?

Aby wyjaśnić, czym jest naprawa gwintów, trzeba najpierw wskazać potencjalne uszkodzenia gwintów. W jaki sposób można uszkodzić gwint? Przede wszystkim w sposób mechaniczny. Może dojść do ukruszenia kawałka gwintu, co uniemożliwi przykręcenie śruby. Kolejny problem to degradacja elementu wskutek oddziaływania związków chemicznych. Problematyczne jest oczywiście rdzewienie. Korozja może sprawić, że gwinty będą bezużyteczne. Oczywiście do momentu, aż zostanie przeprowadzona naprawa uszkodzonych gwintów.

Przeprowadzenie naprawy gwintów nie jest niczym trudnym. Wykorzystuje się do tego wkłady do naprawy gwintów. Mowa o nakładkach, które zakłada się na uszkodzone gwinty. Zewnętrzna strona wkładu ma taki sam kształt jak gwint. Tym samym wkłady do naprawy gwintów niejako zastępują gwinty.

Zestaw do naprawy gwintów w iParts

Chcesz przeprowadzić naprawę gwintu? U nas z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt, który Ci to umożliwi. Z oferowanymi przez nas elementami wykonasz wszelkie naprawy gwintów. Posiadamy bogatą ofertę, w której znajdują się zarówno pojedynczy wkład do konkretnego zastosowania, jak i pełen zestaw do naprawy gwintów. Bez względu na to, czego szukasz, z pewnością u nas to znajdziesz.

Naprawa gwintów - niska cena jako główna zaleta

Oczywiście, kiedy dojdzie do uszkodzenia gwintu, można go po prostu wymienić. Jednak przeważnie wymaga to wizyty w serwisie. Samo to generuje wysokie koszty, a trzeba jeszcze doliczyć zakup nowego gwintu. Dlatego też naprawa gwintów to chętniej wybierane rozwiązanie. Zasadniczo cena wkładu do naprawy gwintu, a nawet cena za cały zestaw do naprawy gwintów nie jest wysoka. Co więcej, sklep iParts oferuje konkurencyjne ceny. Tym samym uszkodzony gwint nie musi już oznaczać konieczności dużego wydatku. Możesz załatwić problem tanio i szybko, często nawet bez wizyty w warsztacie - do montażu wkładu wystarczą najprostsze narzędzia ręczne, które niemal każdy posiada w skrzynce z narzędziami. Pragniemy w tym miejscu podkreślić, że dzięki naszym produktom naprawa gwintów będzie nie tylko tania, ale też skuteczna. Posiadamy bowiem tylko najwyższej jakości wkłady.