Strugi i ździeraki

Znaleziono produktów: 9
Sortuj:
Widok:   
z 1

27,00 z VAT
Kod: RD06015 Producent części: REXXER

45,00 z VAT
Kod: RC02170 Producent części: REXXER

47,00 z VAT
Kod: RC10001 Producent części: REXXER

47,00 z VAT
Kod: RC02172 Producent części: REXXER

52,00 z VAT
Kod: RC10002 Producent części: REXXER

75,00 z VAT
Kod: RC10021 Producent części: REXXER

2,00 z VAT
Kod: XD06035 Producent części: REXXER

58,00 z VAT
Kod: LSR2163 Producent części: LASER

Strugi do drewna - ździeraki, cykliny i heble

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że strugi ręczne to narzędzia z bardzo bogatą historią. Strugi do drewna są wykorzystywane od wielu lat, jednak dzisiejsze narzędzia znacząco różnią się od tych, z których korzystali nasi przodkowie. Sklep iParts oferuje nowoczesne heble drewniane i z innych materiałów, które zapewniają nie tylko efektywną, ale też wygodną pracę.

Strugi ręczne, czyli co?

Wyjaśnijmy na początku, czym tak właściwie są strugi ręczne. Otóż struga ręczna to narzędzie, które posiada stalowe ostrze zamknięte w korpusie. Klasyczny hebel drewniany to urządzenie z dużym korpusem, który przykrywa ostrze niemal w całości. Jednak nowoczesne strugi ręczne to często bardziej otwarte konstrukcje. Co więcej, w przeciwieństwie do starszych modeli, nowoczesne cykliny stolarskie, jak czasami określa się strugi do drewna, posiadają korpusy z tworzyw sztucznych.

Do czego służą cykliny stolarskie?

Jak nietrudno się domyślić, struga ręczna, nazywana cykliną stolarską, służy do obróbki drewna. Co ważne, cykliny stolarskie wykorzystuje się zarówno do zaawansowanej obróbki, jak i do wygładzania powierzchni. Ździeraki sprawdzają się zatem na różnych etapach prac stolarskich. Niemniej jednak warto dobrać odpowiednią strugę ręczną do danego zadania. W naszej ofercie znajdziesz strugi do drewna różnego rodzaju. Tym samym z pewnością kupisz u nas narzędzie, które sprosta Twoim oczekiwaniom.

Warto mieć na uwadze, że strugi ręczne to urządzenia służące do obróbki nie tylko drewna. Oczywiście, właśnie wygładzanie czy też bardziej zaawansowana obróbka to główne funkcje strug ręcznych. Niemniej jednak sprawdzają się one również w obróbce rozmaitych materiałów drewnopochodnych.

Sklep iParts – niska cena i wysoka jakość

Niewątpliwie od jakości ostrza i uchwytu zależy efektywność pracy. Co więcej, jakość urządzenia decyduje również o komforcie wykonywanych czynności, a także wytrzymałości narzędzia. Dlatego też polecamy wybierać jedynie wysokiej klasy ździeraki, które nie zawiodą. Oferuje je sklep iParts. Nasza oferta to pełen przekrój strug ręcznych. Łączy je jedno – wysoka jakość, którą gwarantuje renomowana marka. Oferujemy narzędzia ręczne od producentów z doświadczeniem i pozytywnymi opiniami. Jednocześnie cena strugi ręcznej w naszym sklepie jest konkurencyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – do kontaktu z konsultantami z naszego sklepu!