Oleje Shell

Oleje silnikowe Shell

Koncern Shell to grupa firm energetycznych i petrochemicznych zatrudniająca około 93 tys. pracowników w ponad 90 krajach. Nowoczesna technologia oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły wypracować wysokiej jakości oleje silnikowe Shell, które z powodzeniem stosuje się w samochodach różnych marek, na całym świecie. Rodzina olejów samochodowych Shell to szeroka gama najwyższej jakości produktów, które spełnią wymagania każdego kierowcy.

Oleje samochodowe Shell to produkty, których nie mogło zabraknąć pośród asortymentu sklepu iParts, który został uzupełniony w produkty marki Shell, w tym oleje mineralne, półsyntetyczne, syntetyczne oraz sportowe. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym wyborem olejów Shell w konkurencyjnych cenach.

Najwyższa jakość

Oleje Shell wyprodukowano tak, by spełniać potrzeby każdego kierowcy - niezależnie od warunków jazdy. Każdy aspekt formuły oleju silnikowego Shell został opracowany na bazie ogromnego doświadczenia przedstawicieli Shell w dziedzinie olejów - od technologii w dziedzinie bez olejowych poprzez dobór dodatków uszlachetniających, aż po mieszalność.

iParts oferuje wybór spośród pełni syntetycznych olejów do silnika Shell Helix Ultra, gwarantujących najwyższej jakości ochronę przed szlamem oraz dodatkowo przed zużyciem i korozją, aż po uniwersalne oleje silnikowe klasy premium do stosowania w każdych warunkach codziennej eksploatacji samochodu. Zapewniamy, że w rodzinie olejów samochodowych Shell Helix znajdzie się olej dla każdego silnika.