Oleje Renault

Znaleziono produktów: 9
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej silnikowy RENAULT 5W30 RN17 7711943679 1 litr

56,00 z VAT
Kod: 7711943679 Producent części: RENAULT
Wysyłka od ręki! ?

Olej silnikowy Renault

Renault to doskonale znany wszystkim producent samochodów osobowych oraz dostawczych, a także ciągników siodłowych. Jako producent i konstruktor firma udzielała się również w najważniejszej serii wyścigów, Formule 1. Samochody marki Renault są znane w naszym kraju od wielu lat. Spora część pamięta z pewnością modele 14 czy 15. Większa część natomiast wracając myślami do dawnych czasów, pamięta takie modele jak Renault 19. Nie zapominając o takich klasykach jak Renault 5, trzeba oddać temu francuskiemu producentowi, że samochody te zawsze miały duszę i zawsze były w stanie wyróżnić się czymś ciekawym na drodze. Mówiąc o Renault, nie można nie wspomnieć o dziedzictwie i tradycji opartej o usportowione modele RS. Warto jednak wiedzieć, że marka Renault to nie tylko produkcja samochodów. Słynnym logotypem marki oznaczane są również części zamienne oraz oleje silnikowe.

Oleje silnikowe Renault

Oleje silnikowe Renault to wysokiej klasy produkty dedykowane do samochodów tej marki. Oczywiście mogą być wykorzystywane również w innych konstrukcjach, pod warunkiem, że parametry wybranego oleju odpowiadają tym sugerowanym przez producenta jednostki napędowej. Oleje marki Renault trafiają do samochodów opuszczających linie produkcyjne, a następnie wykorzystywane są w autoryzowanych serwisach tej marki. Specjaliści zajmujących się opracowaniem technologii produkcji olejów silnikowych doskonale wiedzą, że to właśnie od tego czynnika w znacznym stopniu zależna jest żywotność jednostki napędowej. W Renault dokładają więc wszelkich starań do tego, by oferowane przez nich produkty jak najlepiej sprawdzały się w każdych warunkach.

Jak dobrać olej?

Dobierając olej do swojego samochodu, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. Mowa tutaj nie tylko o takich parametrach jak 5w40, czy 5w30, ale także o rodzaju oleju oraz jego klasyfikacji SAE. To wszystko pozwala na idealne dopasowanie oleju silnikowego to zapotrzebowania naszej jednostki napędowej. Dobrze dobrany olej z pewnością wpłynie na żywotność silnika i poprawi jego kondycję.

Oleje Renault to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość produktów dobieranych do swojego samochodu i dla tych, którym zależy na maksymalnym wydłużeniu żywotności silnika zamontowanego w ich samochodzie. To właśnie dbanie o takie elementy jak jakość stosowanego oleju pozwala nam cieszyć się naszym samochodem znacznie dłużej niż w przypadku wybierania tanich zamienników.