Oleje Castrol

Oleje silnikowe Castrol

Firma Castrol produkuje najchętniej wybierane i polecane oleje samochodowe i środki smarne w branży motoryzacyjnej. Ponad stuletnia historia firmy umożliwiła stworzenie najwyższej jakości olejów do samochodu. Świadczy o tym liczne grono zadowolonych klientów z całego świata. Oleje silnikowe Castrol znalazły także uznanie wśród producentów samochodów takich marek jak Audi, Aston Martin, BMW, Jaguar, Land Rover czy Volkswagen, którzy rekomendują i nieustannie używają produktów Castrol w swoich autach. Oleje do samochodu Castrol doskonale spisują się w codziennej eksploatacji samochodu, jak również w warunkach ekstremalnych.

Oleje do aut sportowych

Prócz współpracy z największymi koncernami motoryzacyjnymi na świecie, kluczowy aspekt strategii budowania marki Castrol stanowi zaangażowanie się producenta w sponsoring sportu. Specjalnie opracowane oleje samochodowe Castrol przyczyniają się do poprawy osiągów pojazdów na trasach rajdowych i światowych torach wyścigowych. Jako aktywny sponsor wydarzeń sportowych firma Castrol wielokrotnie zdobywała tytuły mistrza świata wyścigów Formuły 1 i Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata.

Szeroki wachlarz produktów

Oleje do silnika Castrol dostosowane zostały do niemal każdego rodzaju samochodu, a zaawansowane technologie stosowane w olejach samochodowych Castrol tworzy się w centrach technologicznych w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Dodatkowa oferta sklepu iParts zawiera wszystkie rodzaje olejów Castrol - oleje mineralne, syntetyczne, półsyntetyczne oraz oleje do motocykli.