Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów przemawiających za zakupami części w naszym sklepie:

Niskie ceny
Mamy najniższe ceny na rynku. Kupując u nas każdego dnia możesz zaoszczędzić nawet do 40% ceny rynkowej.

Gwarancja najwyższej jakości
Oferujemy oryginalne części pochodzące od najlepszych producentów, dostarczających części na linie fabryczne do pierwszego montażu samochodów. Montując nasze części nie tracisz gwarancji swojego pojazdu (czytaj więcej).

Darmowa dostawa
Specjalnie w trosce o Twoje pełne zadowolenie obniżyliśmy wartość zamówienia zwolnionego z opłaty. Pokrywamy koszty dostawy za wysyłkę zakupów, których wartość wynosi min. 359 zł brutto.

Pełne bezpieczeństwo
Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych transakcji, także bezpieczeństwa danych osobowych. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów (czytaj więcej).

Szeroka oferta
Każdego dnia dbamy o stały rozwój naszej oferty, abyś zawsze znalazł u nas potrzebną część do swojego pojazdu. Nie musisz odwiedzać kilku sklepów żeby znaleźć odpowiednią część. Dzięki własnemu magazynowi jesteśmy w stanie zadbać o wysoką dostępność oferowanych produktów.

Obsługa klienta
Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwej części.

Wygoda
Dokonując zakupów części u nas, nie musisz tracić czasu na wyprawę do tradycyjnych sklepów, możesz zamówić swoje części w dowolnej chwili oszczędzając czas i pieniądze. Tradycyjny sklep często nie posiada wielu produktów na stanie, przez co musisz odwiedzić go minimum dwukrotnie celem zamówienia i następnie odbioru części.

Opinie
Isniejemy na rynku już od kilkunastu lat. Od tego momentu niemal w każdym Rankingu Sklepów Internetowych Opineo byliśmy na podium pod kątem opinii, gdzie kryterium jest nie tylko ilość, ale również sama ocena.


Zobacz także: