Oleje Ford

Oleje silnikowe Ford

Oleje silnikowe Ford tworzone są we współpracy z jednym z liderów branży środków smarnych – firmą Castrol. Są one przeznaczone do pracy w silnikach samochodów amerykańskiego koncernu, zarówno w najbardziej wymagających warunkach, jak i podczas zwykłej eksploatacji. Oleje silnikowe Ford są w stanie zagwarantować wyższe osiągi jednostki napędowej oraz redukcję szkodliwych substancji do atmosfery.

Dodatkowo, oleje silnikowe dedykowane do samochodów marki Ford posiadają właściwości, które gwarantują oszczędność paliwa już od momentu rozruchu silnika. Liczne dodatki zawarte w olejach silnikowych Ford gwarantują lepsze smarowanie, co przekłada się na wydłużony okres eksploatacyjny silników samochodowych, ich wydajniejszą pracę oraz oszczędności w postaci zużywanej energii, co ma bezpośredni wpływ na obniżenie wyników spalania. Oleje silnikowe Ford trafiają do seryjnego wyposażenia nowych samochodów koncernu.

Oleje silnikowe od firmy Ford w ofercie iParts.pl podzielone są według trzech kategorii – oleje syntetyczne, oleje półsyntetyczne oraz oleje mineralne. W każdej z kategorii możecie Państwo znaleźć odpowiedni olej silnikowy dla swojego Forda w atrakcyjnej cenie.