Odciągarki

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

Odciągarka do oleju 500 ml

51,00 z VAT
Kod: 11510 Producent części: NEO TOOLS

Odciągarka do oleju 1000 ml

58,00 z VAT
Kod: 11511 Producent części: NEO TOOLS

Odciągarki - strzykawki do odciągania oleju i paliwa

Nasza oferta jest kompletna. Znajdziesz u nas wszelkie części samochodowe oraz sprzęt niezbędny w warsztacie. Oferujemy liczne narzędzia ręczne, a także bardziej zaawansowane urządzenia. W asortymencie znajdują się między innymi odciągarki. Nie mamy wątpliwości, że odciągarka to sprzęt, który w warsztacie jest po prostu niezbędny. U nas znajdziesz jakościowe odciągarki, które z pewnością spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Odciągarka, czyli pozbycie się smaru

W zasadzie wszystkie smary występujące w samochodzie wymagają regularnej wymiany. Zarówno olej silnikowy, jak i smar występujący w skrzyni biegów czy w dowolnym innym miejscu, to preparat ulegający zużyciu. Kiedy przychodzi czas na wymianę, czyli aplikację nowego smaru, trzeba pozbyć się starego. Do tego właśnie służy odciągarka.

Najpopularniejszym urządzeniem jest odciągarka do oleju, określana również jako pompa do oleju czy strzykawka do oleju. Jak sama nazwa wskazuje, z założenia urządzenie to służy do odciągania oleju. W praktyce niemal zawsze można wykorzystać je również do odciągania innych smarów. Co więcej, urządzenie to może służyć również jako odciągarka do paliwa. Odciąganie paliwa to czynność niezbędna do przeprowadzenia zwłaszcza w przypadku długo nieużytkowanego samochodu lub innego pojazdu bądź urządzenia spalinowego. Paliwo zalegające w baku przez dłuższy czas może nie nadawać się do użytku. Dlatego przed tankowaniem należy usunąć stare paliwo przy użyciu odciągarki.

Niska cena odciągarek

Nasz sklep stara się obniżać ceny tak bardzo, jak to tylko możliwe. Dlatego też odciągarka w iParts to urządzenie w przystępnej cenie. Jednocześnie możemy zapewnić, że każda pompka do oleju dostępna w naszym asortymencie to jakościowy sprzęt, wykonany z najwyższej klasy materiałów. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, aby mieć pewność, że wszystkie produkty zakupione przez naszych klientów spełnią ich oczekiwania.

Odciągarka do oleju to urządzenie, którego nie może zabraknąć w warsztacie. Wymiana oleju i innych smarów to jedno z podstawowych działań wykonywanych przez mechaników, nie tylko podczas napraw, ale nawet przy okazji okresowych przeglądów. Niestety, bez odciągarki wykonanie wymiany nie jest możliwe. Zalecamy wyposażenie się w dobry, sprawdzony sprzęt. Pozwoli to uniknąć kolejnego wydatku po kilku miesiącach użytkowania sprzętu. Dobra odciągarka powinna doskonale służyć przez wiele lat.

Inne narzędzia ręczne: