Oleje MPM

Oleje silnikowe MPM

Bez oleju silnikowego żadna jednostka napędowa nie przetrwała by nawet minuty. To on chłodzi, smaruje oraz wprawia w ruch najważniejsze mechanizmy dla prawidłowego działania każdego samochodu, i od niego również zależy trwałość silnika w samochodzie. Jaki olej wybrać, aby zapewnić optymalną ochronę układu napędowego? Olej silnikowy MPM to jeden z produktów godnych uwagi.

Olej MPM do silnika samochodowego

Głównym zadaniem każdego oleju silnikowego jest eliminowanie bezpośrednich kontaktów pomiędzy metalowymi częściami silnika. Osiąga się to dzięki smarowaniu, a więc wytworzeniu pomiędzy poszczególnymi elementami jednostki napędowej warstewki oleju, którą fachowo nazywa się filmem olejowym.

Olej silnikowy MPM to produkt holenderskiej marki MPM, w której portfolio znajdują się nie tylko oleje silnikowe, ale również oleje przekładniowe, płyny hamulcowe oraz chłodzące, a także wszelkiego rodzaju inne środki smarne. W ofercie holenderskiej firmy znajduje się ponad 350 produktów, pokrywających blisko 99 proc. rynku OE. Oleje samochodowe MPM są obecnie dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

Oleje silnikowe MPM to produkty doskonale nadające się nie tylko do prywatnego zastosowania, ale również środki wymagane do utrzymania flot samochodowych. Holenderska marka dostarcza wyłącznie obowiązkowe i zatwierdzone produkty OEM. Produkty MPM to doskonałe środki smarne zarówno do samochodów osobowych, jak silników motocyklowych.

Olej silnikowy MPM

Olej MPM do silnika samochodowego to wysokiej jakości produkt, któremu rekomendacji udzielają największe koncerny motoryzacyjne na świecie (m.in. BMW, Mercedes, Skoda, Audi, Mazda, Volvo, Peugeot, Renault, VW, Kia i wiele innych). Olej silnikowy MPM to preparat zapewniający optymalne smarowanie niezależnie od warunków pracy jednostki napędowej. Wykazuje on stosunkowo dużą lepkość przy rozruchu oraz podczas jazdy z niewielką prędkością oraz jednocześnie małą lepkość w momencie, gdy pojazd jest już mocno rozpędzony. Oleje samochodowe MPM to nie tylko dobre smarowanie, ale również doskonała ochrona antykorozyjna poszczególnych metalowych części silnika, świetne parametry chłodzenia jednostki napędowej oraz skuteczne przeciwdziałanie osadzaniu i gromadzeniu się zanieczyszczeń we wnętrzu silnika. W tym ostatnim przypadku nie chodzi wyłącznie o utrzymanie czystości głowicy czy bloku silnika, ale również o zapobieganie blokowaniu się newralgicznych elementów hydraulicznych. Olej silnikowy MPM skutecznie rozprasza wszelkiego typu zanieczyszczenia, które mogłyby mieć negatywny wpływ na pracę hydraulicznych regulatorów luzu zawodowego, co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do ich mechanicznego zablokowania.

Oleje silnikowe MPM w iParts.pl

Olej MPM do silnika samochodowego to sprawdzony i godny zaufania produkt, posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty odnośnie jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania. Tanie oleje MPM to popularne produkty zarówno wśród właścicieli flot samochodowych, jak i prywatnych użytkowników aut, pojazdów ciężarowych, motocykli czy łodzi motorowych, którzy cenią sobie jakość w przystępnej cenie.

Tanie oleje MPM w iParts.pl to gwarancja najlepszych osiągów silnika w przystępnej cenie rynkowej. Zapewniamy fachową pomoc techniczną na każdy etapie zakupów oraz natychmiastową realizację zamówienia.