Chwytaki

Znaleziono produktów: 12
Sortuj:
Widok:   
z 1

Chwytak magnetyczny teleskopowy 160-610 mm

20,00 z VAT
Kod: 11610 Producent części: NEO TOOLS
Wysyłka od ręki!

Chwytak teleskopowy z magnesem

25,00 z VAT
Kod: YT0661 Producent części: YATO

Chwytak magnetyczny teleskopowy 190-800 mm

30,00 z VAT
Kod: 11611 Producent części: NEO TOOLS
Wysyłka od ręki!

Chwytak magnetyczno-mechaniczny 700 mm

52,00 z VAT
Kod: OK020800 Producent części: ROOKS

Chwytak magnetyczny, giętki fi:4,5 mm

58,00 z VAT
Kod: OK070100 Producent części: ROOKS

Chwytak magnetyczny, giętki fi:7 mm

67,00 z VAT
Kod: OK070101 Producent części: ROOKS

Chwytaki do warsztatu magnetyczne, pazurkowe i teleskopowe

Zapewne każdy z nas nie raz spotkał się z sytuacją, gdy mała śruba, nakrętka lub drobne opiłki metalu wpadły do otworu, z którego wyjęcie ich w normalnych warunkach graniczyłoby z cudem. Godziny męki próbując podważyć śrubokrętem, pęseta i innymi podręcznymi narzędziami mogą doprowadzić do szału nawet najbardziej cierpliwego majsterkowicza. W takich sytuacjach każdy z pewnością zamarzył o magnesie, który można by było włożyć do danego otworu i wyciągnąć naszą zgubę na zewnątrz. Otóż ku uciesze wszystkich możemy ogłosić, że ktoś już stworzył takie narzędzie i jest ono ogólnodostępne dla wszystkich. Specjalnie dla majsterkowiczów, mechaników oraz budowlańców przygotowaliśmy pełną listę chwytaków magnetycznych, które dostępne są w tej kategorii. Są to starannie dobrane, dokładnie wyselekcjonowane produkty pochodzące od renomowanych producentów. Zachęcamy więc Państwa do zapoznania się z ofertą chwytaków magnetycznych dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Kiedy chwytaki przydają się najbardziej?

Chwytaki magnetyczne idealnie sprawdzają się podczas wykonywania codziennych, warsztatowych prac. Są doskonałym rozwiązaniem dla mechaników, budowlańców, majsterkowiczów, elektryków i elektroników oraz wielu innych specjalności, w których mamy do czynienia z drobnymi przedmiotami, które mogą utknąć w szczelinach czy innych trudnodostępnych miejscach.

Jaki chwytak wybrać dla siebie?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo m.in. chwytaki warsztatowe, chwytaki magnetyczne, chwytaki teleskopowe z magnesem, chwytaki elastyczne oraz chwytaki pazurkowe. Każde z tych narzędzi różni się nieco budową i zasadą działania, jednak mają one na celu ułatwić nam wydobywanie drobnych elementów z miejsc, z których w inny sposób byłoby to niemożliwe. Wybierając chwytak dla siebie, warto zastanowić się do jakiego celu może nam się on przydać. Jeśli lubimy majsterkowanie związane z elektroniką, warto postawić na chwytak magnetyczny, teleskopowy lub elastyczny. Dają one spore możliwości dopasowania do otworów, a jednocześnie dzięki wyposażeniu w magnes możemy z łatwością łapać metalowe przedmioty.

Na co zwracać uwagę kupując chwytak?

Wybierając jakiekolwiek narzędzie, w tym chwytaki, powinniśmy absolutnie zwracać uwagę na jakość ich wykonania. Tylko dobrze zaprojektowane i stworzone produkty mają szansę podołać najtrudniejszym zadaniom, dając nam jednocześnie pewność trwałości oraz niezawodności.

Inne narzędzia ręczne: