Oleje Lotos

Oleje silnikowe Lotos

Lotos Oil S.A. to lider w swojej branży z ponad 30% udziałem na rynku motoryzacyjnym. Oleje silnikowe Lotos doskonale znają zarówno polscy, jak i zagraniczni kierowcy. Wysoka klasa olejów sprawia, że sięgają po nie najbardziej wymagający klienci na rynku. Nie bez powodu Lotos jest najbardziej znanym producentem na polskim rynku olejowym.

Prestiżowa marka

Oleje samochodowe Lotos otrzymały tytuł Złoty Laur Konsumenta dla najlepszych polskich olejów do silnika. Z kolei mineralny olej silnikowy Lotos został wyróżniony godłem promocyjnym Teraz Polska, w V Edycji Konkursu. Najchętniej polecany jest także olej Turdus Powertec, który został laureatem konkursu Produktu Roku, a także tytuł Europrodukt w VIII edycji konkursu.

Potwierdzona jakość

Oleje Lotos to gwarancja najwyższej jakości. Każdy produkt spełnia wszelkie normy jakościowe, co zapewniło zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji pod kontrolą Systemu Zaawansowanego Sterowania Produkcją. Ponadto, całość procesów produkcyjnych objęta jest także Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z międzynarodową normą ISO 9001: 2000.

Kupując oleje do silnika Lotos za pośrednictwem sklepu iParts kierowca otrzymuje sprawdzony, najwyższej jakości produkt, który spełnia wszystkie surowe wymagania ustanowione przez producentów aut. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że z olejów Lotos korzystają takie światowe marki jak m.in. Mercedes, Volkswagen, Volvo i Man.