Giętarki

Znaleziono produktów: 12
Sortuj:
Widok:   
z 1

37,00 z VAT
Kod: YT21840 Producent części: YATO

66,00 z VAT
Kod: YT21842 Producent części: YATO

104,00 z VAT
Kod: YT21845 Producent części: YATO

649,00 z VAT
Kod: RC09492 Producent części: REXXER

72,00 z VAT
Kod: YT21843 Producent części: YATO

92,00 z VAT
Kod: YT21846 Producent części: YATO

98,00 z VAT
Kod: YT21844 Producent części: YATO

172,00 z VAT
Kod: RC09490 Producent części: REXXER

Giętarki i zaginarki do rur, blach, profili

Giętarki to narzędzia ręczne przeznaczone do wyginania różnych materiałów. Dedykowane są przeważnie do elementów metalowych lub z tworzyw sztucznych. Umożliwiają nam wyginanie prętów, rur oraz profili pod określonym kątem i do wybranego przez nas kształtu. Zapobiegają również załamywaniu się materiału, co może być problematyczne szczególnie w przypadku profili zamkniętych lub rur.

Komu mogą przydać się giętarki?

Giętarki to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zajmują się budową różnego rodzaju instalacji oraz konstrukcji metalowych. Bez odpowiedniej giętarki nie będziemy w stanie przygotować wielu elementów wchodzących w skład instalacji wodnej, ogrzewania, elementów mebli czy dachu bądź elewacji. Jeśli planujemy obróbkę metali lub przygotowanie np. zbrojenia czy obróbki dachowej to warto wyposażyć się w odpowiednią giętarkę. Jest to bardzo proste narzędzie, które nie wymaga zbyt dużego doświadczenia, dające nam jednak mnóstwo możliwości dopasowania oraz wygięcia materiału.

Jakie są popularne rodzaje giętarek?

Na rynku dostępne są różne rodzaje giętarek zaczynając od narzędzi ręcznych, a kończąc na zaawansowanych maszynach sterowanych numerycznie. Wybór zależy od kupującego, jednak do podstawowych czynności wykonywanych na co dzień z pewnością wystarczające będą giętarki ręczne.

Wyróżniamy kilka ich rodzajów. Do podstawowych należą m.in. giętarki do rur, giętarki do blach, giętarki do przewodów, zaginarki, giętarki do prętów, giętarki do profili. Każda z giętarek tego typu dostępna jest w ofercie naszego sklepu internetowego. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia całej oferty i do zakupów online.

Jaką giętarkę wybrać dla siebie?

Wybierając narzędzia takie jak giętarka, warto zastanowić się nad jej przeznaczeniem. Musimy przeanalizować, w jakich warunkach będzie ona nam najczęściej pomocna oraz jakie akcesoria lub cechy będą dla nas najlepsze. Na rynku dostępnych jest wiele giętarek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać idealny produkt, który spełni nasze oczekiwania.

Na co zwracać uwagę podczas wyboru giętarki?

Podczas wyboru giętarki do swojego warsztatu, oprócz dopasowania typu maszyny do naszych potrzeb warto zwrócić uwagę na jakość produktu. Nie warto oszczędzać na czymś, co z pewnością przyda nam się wielokrotnie. Słabej jakości giętarki mogą sprawić więcej problemów niż dać korzyści. Pamiętajmy jednocześnie, że nie zawsze tanie giętarki muszą być mało wytrzymałe. Bardzo często to właśnie najdroższe produkty mogą ulec szybkiej awarii.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo szereg produktów, które cechują się bardzo dobrą jakością. Zachęcamy więc do zakupów!