Oleje K2

Olej silnikowy K2

K2 to polski producent m. in. olejów samochodowych, płynów roboczych, dodatków i ulepszaczy oraz różnego typu akcesoriów przeznaczonych zarówno dla zagorzałych fanów motoryzacji, jak i zwykłych użytkowników aut. Marka K2 przez kolejne lata swojej działalności zdołała podbić już ponad 90 krajów na całym świecie. Dzięki staranności, z jaką podchodzi do procesu produkcyjnego i dbałości o swoich klientów, K2 stała się znakiem rozpoznawczym dla każdego pasjonata przykładającego wielką troskę do stanu posiadanego pojazdu.

Wszystkie produkty marki K2, w tym również oleje do samochodu, wytwarzane są z dbałością o każdy szczegół. Odpowiedni nadzór nad procesem produkcyjnym zapewnił firmie możliwość spełniania norm opisanych przez tak wymagające certyfikaty, jak ISO 9001 oraz ISO 14001.

Jakość olejów silnikowych K2

Firma K2 znana jest z dbałości o to, aby każdy ich produkt powstawał zgodnie ze ściśle opracowanymi recepturami i metodami wytwarzania. Duży nacisk, jaki K2 kładzie na innowacje technologiczne i wysoką jakość otrzymywanych produktów, widać chociażby w nowoczesności posiadanych przez tego wytwórcę linii produkcyjnych. Tak duża troska o każdy szczegół zaowocowała m. in. przyznaniem wielu nagród i wyróżnień branżowych (targi innowacji i wynalazków), jak i konsumenckich (Złoty Laur Konsumenta).

Produkowane przez K2 oleje silnikowe są jednymi z częściej wyróżnianych produktów tej marki. Każdy z nich spełnia wszystkie standardy klasyfikacji amerykańskiej (API) oraz europejskiej (ACEA). Ich jakość potwierdzają również sami producenci aut (Mercedes Benz, Volkswagen), przyznając, iż oleje K2 spełniają wszystkie ich wymagania.

Oferta olejów silnikowych K2

Gama olejów do samochodu marki K2 jest obecnie bardzo szeroka i zawiera co najmniej kilkanaście produktów różniących się od siebie zastosowanymi bazami olejowymi, dodatkami wzbogacającymi oraz klasą lepkości. W ofercie tego polskiego producenta znaleźć można m. in. olej silnikowy K2 5W30 C3-12 SN, olej K2 5W40 C3 SN/CF XV czy K2 10W40 SL/CF/CF-4. Miłośników aut sportowych zapewne ucieszy fakt, iż również dla nich firma K2 przygotowała odpowiednie środki smarne. Przykładem może być tutaj olej K2 10W60 SN/CF A3/B4-08.