Oleje Specol

Oleje silnikowe Specol

Firma Specol produkuje oleje samochodowe bazując na innowacyjnych technologiach oraz ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Każdy produkt marki jest certyfikowany i charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem jakości, co jedynie potwierdza, że oleje Specol wytwarza się zgodnie z wszystkimi standardami i wymaganiami producentów silników samochodowych.

Asortyment olejów Specol

Na chwilę obecną szeroka oferta producenta obejmuje oleje do silników samochodów osobowych i ciężarowych, dedykowanych wielu popularnym markom samochodowym. Prócz olejów silnikowych przedsiębiorstwo posiada także bardzo dobrej jakości oleje przekładniowe, hydrauliczne oraz maszynowe. Oleje samochodowe Specol skutecznie konkurują ze międzynarodowymi firmami w tym segmencie produktowym, wypierając je u wszystkich kierowców, którym zależy na wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Najwyższa jakość dla silnika

Oleje silnikowe Specol posiadają innowacyjny, precyzyjnie opracowany skład, co pozwala maksymalnie chronić jednostkę napędową. Produkty marki charakteryzuje m.in. odporność na utlenianie, pienienie, a dodatkowo chronią silnik przed korozją i zanieczyszczeniami. Stosowanie olejów do silnika Specol pozwala zapewnić jednostce napędowej sprawniejszą i wydajniejszą pracę na długi czas oraz wydłużyć jej żywotność. Oferta sklepu iParts obejmuje wszystkie rodzaje olejów Specol - mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne.