Uchwyty do końcówek

Znaleziono produktów: 22
Sortuj:
Widok:   
z 1

11,00 z VAT
Kod: YT04682 Producent części: YATO

12,00 z VAT
Kod: YT04671 Producent części: YATO

12,00 z VAT
Kod: YT04681 Producent części: YATO

21,00 z VAT
Kod: 06071 Producent części: NEO TOOLS

35,00 z VAT
Kod: YT04684 Producent części: YATO

36,00 z VAT
Kod: 06070 Producent części: NEO TOOLS

37,00 z VAT
Kod: 06072 Producent części: NEO TOOLS

50,00 z VAT
Kod: 06073 Producent części: NEO TOOLS

18,00 z VAT
Kod: YT04683 Producent części: YATO

18,00 z VAT
Kod: YT04695 Producent części: YATO

26,00 z VAT
Kod: OK070031 Producent części: ROOKS

28,00 z VAT
Kod: BRG14143 Producent części: ROOKS

Uchwyty i adaptery do bitów z magnesem

Śruby, wkręty, gwoździe oraz szereg pokrewnych dla nich rozwiązań to obecnie podstawowe elementy wykorzystywane do montażu różnych materiałów. Od budowy mebli, przez konstruowanie ścian po montowanie szkieletów z metalu – w każdej z tych konstrukcji wykorzystywane są śruby bądź nakrętki. Dają one bardzo duże możliwości, a wraz ze wzrostem oczekiwań użytkowników pojawiły się również nowe odmiany tych dobrze znanych nam akcesoriów do montażu. Wraz z nowymi śrubami oraz wkrętami pojawiały się innowacyjne rodzaje kluczy oraz śrubokrętów. Na rynku mamy więc klucze nasadowe, torxy, klucze imbusowe oraz wiele rodzajów śrubokrętów. Bardzo chętnie korzystamy również z takich udogodnień jak wkrętarki akumulatorowe, które znacznie usprawniają pracę i nie wymagają użycia aż tak dużej ilości siły, jak w przypadku tradycyjnych narzędzi ręcznych. Właśnie w odpowiedzi na potrzeby takich klientów powstała kategoria produktów o nazwie uchwyty do końcówek. Zawarte są tutaj elementy umożliwiające montaż bitów na końcówkach wkrętarek lub innych kluczy ręcznych.

Zastosowanie uchwytów do bitów

Wykorzystanie adapterów do bitów pozwala nam na poszerzenie możliwości naszej wkrętarki. Dzięki zastosowaniu uchwytów do bitów możemy wykorzystać pełną gamę kluczy oraz śrubokrętów, które są dostępne w sprzedaży. Jest to więc bardzo duże ułatwienie dla osób zajmujących się remontami lub majsterkowaniem na większą skalę.

Rodzaje uchwytów do końcówek wkrętakowych

Podział uchwytów do bitów wynika z możliwości ich zastosowania. Różne typy adapterów oferowane są dla różnych urządzeń lub narzędzi. Wybierając odpowiedni uchwyt dla siebie, warto więc zweryfikować to, czego dokładnie potrzebujemy. Z pewnością wartym uwagi rodzajem są uchwyty z magnesem. Są one bardzo przydatne w sytuacjach, gdy korzystamy z naszych narzędzi w mało komfortowych warunkach oraz w miejscach, gdzie spadający bit może nam całkowicie zaginąć. Uchwyt magnetyczny do bitów pozwala na stałe i pewne zamontowanie bitu w uchwycie, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, czy spadnie nam na ziemie lub w głąb maszyny.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Można tutaj znaleźć nie tylko przeróżne uchwyty do bitów, ale także szereg innych narzędzi wykorzystywanych na co dzień w warsztatach przez majsterkowiczów. Zapraszamy do skorzystania z oferty i dokonania szybkich oraz bezpiecznych zakupów online.