Oleje Chempioil

Znaleziono produktów: 16
Sortuj:
Widok:   
z 1

28,00 z VAT
Kod: 15W401MULTISG Producent części: CHEMPIOIL

28,00 z VAT
Kod: 5W401ULTRAXDI Producent części: CHEMPIOIL

100,00 z VAT
Kod: 5W404ULTRAXTT Producent części: CHEMPIOIL

103,00 z VAT
Kod: 15W405MULTISG Producent części: CHEMPIOIL

114,00 z VAT
Kod: 5W304ULTRALRX Producent części: CHEMPIOIL

127,00 z VAT
Kod: 5W305ULTRALRX Producent części: CHEMPIOIL

996,00 z VAT
Kod: 15W4060MULTISG Producent części: CHEMPIOIL

1343,00 z VAT
Kod: 5W4060ULTRAXTT Producent części: CHEMPIOIL

30,00 z VAT
Kod: 5W301ULTRALRX Producent części: CHEMPIOIL

47,00 z VAT
Kod: 15W404MULTISG Producent części: CHEMPIOIL

365,00 z VAT
Kod: 15W4020MULTISG Producent części: CHEMPIOIL

Olej silnikowy Chempioil

Chempioil to stosunkowo młoda marka na rynku producentów olejów samochodowych, jednak bogata doświadczeniem wszystkich swoich konkurentów. Ta prężnie rozwijająca się firma postawiła na jakość wytwarzanych produktów oraz na zgodność z oczekiwaniami klientów. Te dwie kluczowe wytyczne stały się podstawą strategii marki Chempioil, która bardzo szybko osiągnęła status niezwykle ważnego i cenionego producenta środków smarnych. Kwestia indywidualizacji stała się kluczowa zarówno w przypadku sporządzania odpowiednich receptur, całego procesu produkcji, jaki i ustalania polityki cenowej. Dzięki takiemu podejściu oleje silnikowe Chempioil bardzo szybko zyskały uznanie u krajowych odbiorców.

Jak produkowane są oleje Chempioil?

Oleje do samochodu Chempioil produkowane są zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami obowiązującymi w branży motoryzacyjnej. Dzięki pełnej kontroli na każdym etapie procesu wytwarzania, oleje te nie tylko spełniają wszelkie międzynarodowe standardy zgodne z API oraz ACEA, ale też często wręcz je przewyższają. Proces produkcyjny olejów silnikowych Chempioil jest procesem w pełni zautomatyzowanym, jednak stale nadzorowanym przez specjalistów. To właśnie ci specjaliści odpowiadają za ustalenie odpowiedniej receptury oraz dobór surowców najwyższej klasy, którymi są doskonałej jakości bazy olejowe oraz starannie wyselekcjonowane pakiety dodatków produkowanych wyłącznie przez najlepszych światowych wytwórców.

Co znajduje się w ofercie Chempioil?

Chempioil to producent środków smarnych używanych w wielu różnych branżach i stosowanych w różnego rodzaju pojazdach oraz urządzeniach. Marka produkuje oleje silnikowe Chempioil do samochodów osobowych i aut dostawczych, oleje do samochodów ciężarowych, oleje do skrzyń biegów, oleje do motocykli, skuterów, łodzi oraz maszyn ogrodowych, oleje do maszyn rolniczych, oleje do statków morskich oraz środki smarne dla branży przemysłowej. Wśród olejów do samochodów osobowych, szczególną popularnością cieszą się oleje 10W-40 Chempioil Super SL, Chempioil Optima GT oraz Chempioil Turbo DI.