Szczypce

Szczypce ręczne zaciskowe i kombinerki

Szczypce ręczne to jedne z najbardziej uniwersalnych narzędzi ręcznych. Powszechnie określa się je jako kombinerki, choć jak wyjaśniamy w dalszej części tekstu, bywa to nieco nieprecyzyjne. Oferta szczypiec ręcznych w iParts to pełen asortyment kombinerek i narzędzi ręcznych innego typu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii.

Czym są szczypce ręczne?

Czym są szczypce ręczne? To proste konstrukcyjnie narzędzia ręczne. Składają się z podwójnego, ruchomego uchwytu, połączonego z częścią roboczą. Poprzez ściskanie uchwytów użytkownik ściska metalowe końcówki, wykonując odpowiednią pracę. Głównym przeznaczeniem szczypiec ręcznych jest przytrzymywanie elementów. Co istotne, szczypce mogą przytrzymywać przedmioty o różnych kształtach.

W naszej ofercie znajdują się również szczypce zaciskowe, które jak sama nazwa wskazują, służą głównie do zaciskania. Ponadto dostępne są również szczypce do ściągania elementów, wykonywania prac precyzyjnych i wykonywania wielu innych zadań. Znajdziesz u nas szczypce tynkarskie, do glazury, opasek, rur, czy też do izolacji – a to tylko początek listy oferowanych przez nas szczypiec ręcznych.

Posiadamy również kombinerki, czyli szczypce ręczne uniwersalne. Kombinerki to szczypce, które mogą wykonywać wiele różnych zadań i służyć w różnego rodzaju warsztatach.

Dla kogo szczypce ręczne?

Jak wskazaliśmy powyżej, szczypce ręczne pełnią szereg różnych funkcji. Te uniwersalne narzędzia ręczne przydadzą się zatem w każdym warsztacie – zarówno profesjonalnym, jak i amatorskim. Kombinerki niewątpliwie powinny być obecne w każdej skrzynce z narzędziami. Często przydadzą się też szczypce zaciskowe i inne specjalistyczne szczypce ręczne. Dlatego też dołączyliśmy do asortymentu zestawy szczypców, abyś mógł za jednym razem kupić wszystkie narzędzia, których potrzebujesz.

Sklep z tanimi i dobrymi narzędziami ręcznymi

Szczypce dostępne w naszej ofercie wyróżnia niska cena. Jednocześnie sklep iParts oferuje tylko jakościowe produkty. Dowodem tego jest renoma producentów, którzy dostarczają nam szczypce i inne narzędzia ręczne, a także pozostałe produkty. Współpracujemy tylko z najlepszymi, aby mieć pewność, że Klienci będą zadowoleni z zakupów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szczypców ręcznych, pozostałych narzędzi oraz wszystkich pozostałych produktów, których w naszym asortymencie jest bardzo dużo.

Inne narzędzia ręczne: