Oleje Mercedes-Benz

Znaleziono produktów: 10
Sortuj:
Widok:   
z 1

46,00 z VAT
Kod: 5W301MB22952 Producent części: MERCEDES-BENZ

49,00 z VAT
Kod: 5W301MB22951 Producent części: MERCEDES-BENZ

203,00 z VAT
Kod: 5W305MB22951 Producent części: MERCEDES-BENZ

47,00 z VAT
Kod: 0W201MB22971 Producent części: MERCEDES-BENZ

65,00 z VAT
Kod: 0W401AMGMB2295 Producent części: MERCEDES-BENZ

227,00 z VAT
Kod: 0W205MB22971 Producent części: MERCEDES-BENZ

Olej silnikowy Mercedes-Benz

Mercedes to znany na całym świecie producent samochodów klasy premium. Każdy z nas doskonale wie, jak wyglądają luksusowe samochody tej marki o oznaczeniach modelowych S, C lub E. Niepowtarzalny niemiecki i luksusowy styl, wysokiej jakości materiały, innowacyjne rozwiązania z zakresu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy, a także indywidualny charakter pojazdów tej marki są bardzo trudne do podrobienia. Mercedes to także dobrze wszystkim znane samochody ze stajni AMG. Auta o sportowym charakterze, których głównym celem jest dostarczanie emocji i niezapomnianych wrażeń z jazdy. Mercedes oferuje również dedykowane do swoich samochodów oleje silnikowe, które idealnie spełniają oczekiwania jednostek napędowych montowanych w ich samochodach. Oleje te dostępne są nie tylko w autoryzowanych serwisach, ale także w naszym sklepie internetowym. Wszystko po to, by jak najszersze grono odbiorców i kierowców Mercedesa mogło kupić do swojego samochodu najlepszy olej silnikowy.

Olej samochodowy firmy Mercedes

Oleje silnikowe Mercedes to wysokiej klasy produkty, które dbają o stan jednostki napędowej niezależnie od jej przebiegu. Oleje Mercedes dedykowane są do silników tej marki, jednak śmiało mogą być używane również w samochodach innych producentów. Oleje marki Mercedes są opracowywane przez najlepszych inżynierów marki i zawierają innowacyjną formułę dbającą o kondycję naszego silnika. Gwarantują one bezpieczną pracę silnika niezależnie od panujących warunków, zwiększają moc dzięki ograniczeniu tarcia i redukują zużycie paliwa.

Na co zwracać uwagę wybierając olej do silnika?

Wybierając olej do swojego samochodu, zawsze kierujmy się zaleceniami producenta. Jeżeli rekomenduje on stosowanie oleju o oznaczeniu np. 5w40 czy 5w30 to właśnie taki olej wybierzmy. Warto również zwrócić uwagę na inne cechy rekomendowanego produktu, ponieważ nowoczesne oleje klasyfikowane są na wiele różnych rodzajów. Zastosowanie oleju innego typu lub o innych parametrach może doprowadzić do trwałego uszkodzenia naszego silnika.

Opinie o oleju Mercedes

Klienci cenią sobie oleje marki Mercedes za bardzo dobrą jakość oraz realny wpływ na bezpieczeństwa pracy jednostki napędowej nawet w trudnych warunkach. Posiadacze samochodów tej popularnej niemieckiej marki coraz częściej decydują się na zakup oryginalnych olejów do swojego samochodu. Teraz oleje marki Mercedes możecie Państwo znaleźć również w ofercie naszego sklepu internetowego. Zapraszamy do zakupów!