Oleje Mobil 1

Oleje silnikowe Mobil1

Ponad stuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoliło firmie Mobil zostać wiodącym producentem olejów silnikowych. Oleje Mobil1 posiadają opatentowany pakiet dodatków zmniejszających zużycie paliwa, produkowanych w technologii SuperSyn. Technologia ta pozwala spełniać najbardziej wyśrubowane wymogi narzucone przez europejskich, japońskich oraz amerykańskich producentów samochodów.

Oleje samochodowe Mobil1 zapewniają odpowiednią ochronę i doskonałe smarowanie niezależnie od warunków eksploatacji. Produkty Mobil stosuje się w samochodach na całym świecie, przez co nie mogło ich zabraknąć także w ofercie sklepu iParts. Ponadto, posiadamy także oleje Mobil1 do motocykli.

Regularna wymiana oleju

Nie zapominajmy, że wysokiej jakości oleje silnikowe Mobil1 także wymagają regularnej wymiany - zaleca się, by olej do silnika wymieniać raz do roku lub po określonych przebiegach. Brak okresowej wymiany oleju doprowadzi jednak do sytuacji, w której na skutek reakcji chemicznych zachodzących we wnętrzu jednostki napędowej oraz w wyniku skraplania się pary wodnej, olej silnikowy zacznie stopniowo tracić swoje pierwotne cechy.