Plombownice ręczne

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

479,00 z VAT
Kod: RN02825 Producent części: REXXER

111,00 z VAT
Kod: RN02817 Producent części: REXXER

Plombownica do plomb ołowianych i plastikowych

Każdy zdaje sobie sprawę, że narzędzia bardzo usprawniają wykonywanie niektórych czynności. Niezależnie, czy są to narzędzia stolarskie, czy do obróbki metali, bądź przyrządy wykorzystywane na co dzień – bez nich nasze życie byłoby znacznie bardziej skomplikowane. Do tej grupy zaliczają się także narzędzia, które są znane stosunkowo niewielkiej grupie użytkowników. Jednym z narzędzi tego typu są plombownice. Wbrew pozorom jest to dość powszechny przyrząd, który jednak cieszy się popularnością wyłącznie w określonych grupach.

Do czego przeznaczone są plombownice?

Plombownice, jak sama nazwa wskazuje, służą do zakładania plomb. Mowa tutaj o plombach wykorzystywanych do zabezpieczania liczników, magazynów, szaf, szuflad, samochodów, kontenerów, zbiorników, pomieszczeń, pojazdów oraz wielu innych elementów. Plombownice wykorzystywane są zarówno przez magazynierów czy monterów, jak i również przez policjantów oraz archiwistów. Zaplombowanie skrzyni, transportera, a nawet szuflady może realnie wpływać na bezpieczeństwo transportowanego towaru lub przechowywanych danych. Dzięki takiemu narzędziu jak plombownice możemy zagwarantować dodatkowe zabezpieczenie, które jest niemalże niezawodne.

Jaką plombownicę wybrać dla siebie?

Dostępne w tej kategorii naszego sklepu internetowego narzędzia to plombownice ręczne. Jak sama nazwa wskazuje, służą do ręcznego nakładania plomb. Wybierając plombownicę, warto zastanowić się nad jej parametrami. Chodzi głównie o długość rękojeści, a także rodzaj plomby, z którą zamierzamy pracować. Plombownice o długim ramieniu są mniej poręczne i wymagają więcej siły, jednak dobrze nadają się do twardszych materiałów. Klasyczne plombownice, w zależności od wersji mogą być wykorzystywane do plomb ołowianych, plastikowych, motylkowych czy strzałkowych. Ważnym elementem każdej plombownicy jest kamień, na którym znajduje się grawer wklęsły, bądź wypukły. Jest to kluczowy, ponieważ charakterystyczny dla nas element każdej plombownicy.

Na co zwrócić uwagę wybierając plombownicę?

Wybierając plombownicę, warto zastanowić się m.in. nad rodzajem graweru. Może być on wklęsły lub wypukły. Powinien również być indywidualny dla nas i trudny do podrobienia. Dzięki temu plomba będzie skutecznym zabezpieczeniem. Dobierając narzędzia, należy również zwracać uwagę na ich jakość. W przypadku zakupów w naszym sklepie internetowym można to jednak pominąć, ponieważ każdy z oferowanych tutaj produktów cechuje się bardzo dobrą jakością wykonania gwarantującą ponadprzeciętną trwałość.