Oleje PMO

Znaleziono produktów: 10
Sortuj:
Widok:   
z 1

25,00 z VAT
Kod: 10W401PMO Producent części: PROFESSIONAL MOTOR OIL

35,00 z VAT
Kod: 5W401PMO Producent części: PROFESSIONAL MOTOR OIL

38,00 z VAT
Kod: 5W301PMO Producent części: PROFESSIONAL MOTOR OIL

83,00 z VAT
Kod: 10W404PMO Producent części: PROFESSIONAL MOTOR OIL

105,00 z VAT
Kod: 5W404PMO Producent części: PROFESSIONAL MOTOR OIL

115,00 z VAT
Kod: 5W304PMO Producent części: PROFESSIONAL MOTOR OIL

140,00 z VAT
Kod: 5W304EXTRS Producent części: PROFESSIONAL MOTOR OIL

140,00 z VAT
Kod: 5W504PMO Producent części: PROFESSIONAL MOTOR OIL

142,00 z VAT
Kod: 5W404EXTRS Producent części: PROFESSIONAL MOTOR OIL

Olej silnikowy PMO

PMO to producent olejów klasy premium. Produkty oferowane przez tę markę spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających producentów samochodów osobowych oraz dostawczych. Wśród pozycji dostępnych w ofercie producenta największą popularność zyskały oleje silnikowe PMO Professional Series i Extreme Series o podwyższonej zawartości baz PAO. Na naszym rynku marka jest obecna od niedawna, jednak bardzo szybko zyskuje popularność wśród kierowców, mechaników i specjalistów tej branży.

Olej do samochodów PMO

Oleje silnikowe PMO oparte są o bazy syntetyczne grupy IV, czyli bazy PAO. Produkty te dedykowane są dla różnych sektorów, do których można zaliczyć m.in. floty, przemysł, warsztaty samochodowe oraz klientów indywidualnych. Oleje marki PMO są jednymi z najlepszych produktów tego typu na rynku. Z roku na rok cieszą się coraz większą renomą oraz popularnością wśród kierowców. Olej silnikowy PMO to doskonały wybór dla kierowców, którym zależy na maksymalnym wydłużeniu żywotności silnika oraz utrzymaniu go w jak najlepszym stanie. Oleje PMO dedykowane są do wielu różnych rodzajów silników spalinowych, zarówno benzynowych, jak i diesla, wolnossących oraz posiadających doładowanie. Posiadają także wszystkie wymagane certyfikaty i spełniają normy wymagane na obecnym rynku motoryzacyjnym.

Opinie klientów o oleju silnikowym PMO

Opinie o oleju PMO są bardzo dobre. Kierowcy cenią je za korzystną cenę jak na produkt z tej półki, a także dbanie o stan ich silników. Mechanicy zaś doceniają je za dobrze dobrany skład oraz zaawansowaną technologię wykorzystywaną podczas ich produkcji. To wszystko składa się, że oleje marki PMO są coraz częściej kupowane oraz polecane, zarówno dla nowych jednostek, jak i starszych modeli samochodów.

Jak wybrać olej do silnika swojego samochodu?

Kierowcy bardzo często stają przed decyzją o tym, jaki olej wybrać do swojego samochodu. W grę wchodzą tutaj liczne rodzaje oraz parametry olejów, które są prezentowane za pomocą oznaczeń typu 5w40 czy 5w30. Ostateczna decyzja należy jednak do kierowcy i powinna być ona podparta zaleceniami producenta jednostki napędowej w naszym samochodzie. Przykładowo jeśli rekomenduje on zastosowanie oleju o oznaczeniu 5w40, to właśnie taki produkt powinniśmy wybrać. Tylko starannie i odpowiedzialnie dobierając olej silnikowy, będziemy w stanie zachować silnik naszego samochodu w jak najlepszej kondycji.