Oleje Orlen

Oleje silnikowe Orlen

Spółka ORLEN Oil funkcjonuje w ramach grupy kapitałowej PKN ORLEN S.A i jest jedną z największych polskich firm, która zajmuje się produkowaniem oraz dystrybuowaniem płynów i środków smarnych dla motoryzacji i szeroko pojętego przemysłu.

Produkty z logo ORLEN Oil spełniają wszystkie światowe standardy w swojej klasie, a firma cały czas dba o rozwój i tak bogatej palety produktów. Chemicy, inżynierowie i pracownicy ORLEN Oil cały czas monitorują sytuację na światowym rynku środków smarnych, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów.

Oleje i środki smarne oferowane przez ORLEN Oil są rekomendowane przez wielu uznanych producentów samochodów m.in.: Mercedes-Benz, Volkswagen, Volvo, BMW, Renault i innych. Nowoczesne technologie produkcji i zarządzania pozwoliły firmie na uzyskanie wielu specjalistycznych certyfikatów: ISO 9001:2008; ISO 14001:2004 czy AQAP 2110:2009.

Mimo bogatej oferty specjalistycznych produktów o wysokiej jakości, produkty z logo ORLEN Oil, dzięki produkcji w kraju cechują się niezwykle atrakcyjną ceną.