Oleje Total

Oleje silnikowe Total

Total to firma, która zakres swojego działania skoncentrowała wokół wydobywania i przeróbki gazu ziemnego oraz ropy naftowej. Przedsiębiorstwo wchodzi aktualnie w skład pięciu największych koncernów naftowych na świecie. Nie dziwi więc fakt, że oleje Total zna każdy kierowca, a firma znajduje się w gronie wiodących marek w zakresie produkcji i dostarczania środków smarnych i olejów silnikowych na rynek motoryzacyjny.

Sprawdzone technologie

Oleje silnikowe Total ze względu na wykorzystanie innowacyjnych technologii w procesach produkcyjnych spełniają najwyższe wymagania renomowanych europejskich producentów jednostek napędowych. Nie bez powodu z produktów marki chętnie korzystają znane koncerny samochodowe, m.in. Peugeot i Citroen. Prócz podstawowych zadań, jakie stawia się olejom do silnika, tj. smarowanie, oleje samochodowe Total spełniają szereg dodatkowych funkcji, jak np. działanie antykorozyjne i zachowanie czystości silnika, co wyróżnia produkty marki na tle konkurencji.

Oleje Total - fakty

Kierowca, który decyduje się na oleje do samochodu Total, zapewnia silnikowi maksymalny stopień ochrony i niezawodność, niezależnie od warunków eksploatacji pojazdu. Ponadto, oleje silnikowe marki zmniejszają emisję CO2 i szkodliwych gazów, a także obniżają zużycie paliwa. Prócz produkcji olejów do silnika dla samochodów osobowych koncern opracowuje także doskonałe środki smarne z przeznaczeniem dla motocykli i samochodów ciężarowych.