Oleje Xado

Znaleziono produktów: 18
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej XADO SL/CF 5W40 1 litr

45,00 z VAT
Kod: XA24106 Producent części: XADO

Olej XADO SL/CF 5W40 4 litry

155,00 z VAT
Kod: XA20206 Producent części: XADO

Olej silnikowy Xado

Marka olejów silnikowych XADO należy do ukraińskiego potentata naftowego i petrochemicznego – Koncernu Chemicznego XADO. Koncern powstał w roku 1991 i dzięki wysokiej specjalizacji oraz profesjonalnemu podejściu bardzo szybko osiągnął status lidera branży na rynku wschodnioeuropejskim. Produkowane przez Koncern oleje XADO są bez wyjątku produktami innowacyjnymi, opartymi o unikalną technologię stworzoną przez ukraińskich naukowców. Technologia ta, chroniona prawem patentowym w różnych krajach na całym świecie, określana jest mianem technologii XADO i w głównej mierze polega na wykorzystaniu zjawiska rewitalizacji. To właśnie dzięki niej oleje do samochodów XADO posiadają tak niezwykłe właściwości ochronne i naprawcze. Ich zastosowanie pozwala na oszczędność energii, poprawę parametrów silnika, zwiększenie jego żywotności, a przy tym ochronę środowiska naturalnego.

Jakość olejów silnikowych XADO

Technologia XADO Atomic Oil stała się podstawą do produkcji całej serii doskonałej jakości olejów silnikowych do samochodów różnych modeli i marek. Oleje silnikowe XADO powstają na bazie składników uzyskiwanych z ropy naftowej pochodzącej z dna Morza Północnego. Powstające w ten sposób bazy olejowe są następnie łączone w wysokiej klasy dodatki, preparaty i uszlachetniacze wytwarzane przez czołowych producentów tego typu asortymentu – przez firmy Lubrizol, Infineum i Oronite. Całość procesu produkcyjnego olejów XADO odbywa się na terenie Holandii, w tamtejszym oddziale Koncernu Chemicznego XADO, noszącym nazwę XADO Lube B.V.

Oferta olejów samochodowych XADO

Oleje XADO produkowane w technologii Atomic Oil odznaczają się jakością potwierdzoną przez największych producentów pojazdów samochodowych, w tym przez takie marki jak: Mercedes-Benz, General Motors, Volvo, Opel, Porshe, BMW, MAN i Volkswagen. W ofercie marki znajdują się oleje mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne, a także oleje do przekładni, motocyklowe, hydrauliczne i oleje do klimatyzacji. Wśród olejów samochodowych warto wyróżnić oleje XADO Atomic SM/CF C3 5W40, XADO Atomic SL/CI-4 10W40 oraz XADO Luxury Drive 5W30.