Części samochodowe nr 1
Pomoc
Darmowa dostawa
100 dni na zwrot
 {
 "widget": {
  "loading": false,
  "added": []
 },
 "module": {
  "step": "1"
 },
 "data": null,
 "user": null,
 "checkout": null
} 
Znajdź części
1
Niepoprawne pole
2
Niepoprawne pole
3
Niepoprawne pole

Artykuły i porady motoryzacyjne

Motoryzacyjne artykuły, porady, testy i recenzje pisane przez specjalistów
Czym jest podsterowność i nadsterowność? Jakie czynniki prowadzą do tych zjawisk?

Wyróżnione

Czym jest podsterowność i nadsterowność? Jakie czynniki prowadzą do tych zjawisk?

W każdej szkole techniki jazdy czy w traktującym o tym poradnikach musi pojawić się temat nadsterowności i podsterowności. Dlaczego? Co może prowadzić do obu tych zjawisk i w jaki sposób przeciętny kierowca może sobie poradzić, gdy już do nich dojdzie?

Przejdź do naszego sklepu z częściami samochodowymi iParts.pl
Przejdź do sklepu
Części samochodowe Ostrów Wielkopolski

Części samochodowe Ostrów Wielkopolski. Jakie części samochodowe kierowcy z Ostrowa Wielkopolskiego mogą kupić online?

Części samochodowe zwykle kupowane są dopiero wówczas, gdy przychodzi czas na ich wymianę lub gdy ulegają awarii. A nie zawsze tak powinno być. Jakie części samochodowe zawsze warto mieć w zapasie? Gdzie w Ostrowie Wielkopolskim możecie je dostać w dobrych cenach?

Żarówki Opel Meriva A

W jakie żarówki powinni zaopatrzyć się właściciele modelu Opel Meriva A? Zestawienie żarówek używanych w tym samochodzie

Sprawne żarówki samochodowe są niezwykle ważnym elementem wyposażenia – pozwalają one kierowcy widzieć, co dzieje się na drodze, ale zapewniają także, że inni uczestnicy ruchu mogą w odpowiednim momencie zauważyć pojazd. Są więc one kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa jazdy. To, jakie żarówki znajdują się w danym pojeździe, może zależeć zarówno od jego marki, modelu jaki i roku produkcji.

Żarówki Kio Rio I

W jakie żarówki powinni zaopatrzyć się właściciele modelu Kia Rio I? Zestawienie żarówek używanych w tym samochodzie

Dbanie o właściwe działanie żarówek jest niezbędne, by móc bezpiecznie poruszać się samochodem. Te niewielkie, ale niesamowicie istotne elementy nie tylko zapewniają nam widoczność na drodze, ale także poprawiają nasze pole widzenia. Każdy kierowca powinien być przygotowany na ich wymianę, jeżeli zajdzie taka konieczność. Zapasowe żarówki powinny zawsze znajdować się więc w samochodzie. Nigdy nie wiadomo przecież, kiedy mogą się one przydać.

Zarówki Renault Megane III Coupe

W jakie żarówki powinni zaopatrzyć się właściciele modelu Renault Megane III Coupe? Zestawienie żarówek używanych w tym samochodzie

O właściwie działające oświetlenie zadbać powinien każdy kierowca. Niesprawna żarówka może być między innymi przyczyną otrzymania mandatu podczas kontroli policji. Dobrze więc wiedzieć, w jakie elementy warto się wyposażyć, by przygotować się na ewentualną awarię. Poniższy artykuł wyjaśnia, jakie żarówki do Renault Megane III Coupe powinien posiadać każdy kierowca tego pojazdu.

Żarówki Citroen C3 II

W jakie żarówki powinni zaopatrzyć się właściciele modelu Citroen C3 II? Zestawienie żarówek używanych w tym samochodzie

Miejskie samochody cieszą się w Polsce dosyć dużym zainteresowaniem. Przedstawicielem tego segmentu jest między innymi Citroen C3 drugiej generacji. W aucie tym zdarzają się czasami awarie oświetlenia, dlatego dobrze jest wcześniej się na nie przygotować. W jakie żarówki do Citroena C3 II warto się więc wyposażyć?

Żarówki Toyota Yaris Verso

W jakie żarówki powinni zaopatrzyć się właściciele modelu Toyota Yaris Verso? Zestawienie żarówek używanych w tym samochodzie

Prawidłowe działanie żarówek samochodowych jest konieczne dla zachowania bezpieczeństwa. Dzięki nim nie tylko jesteśmy widoczni, ale także sami lepiej dostrzegamy, co dzieje się na drodze. Dlatego właśnie każdy kierowca powinien dbać o sprawność tych komponentów i w razie czego być gotowy na ich wymianę. Warto więc zawsze wozić ze sobą zapasowe żarówki. Jakie typy tych elementów powinno mieć się w samochodzie? To zależy już od konkretnej marki i modelu auta.

Żarówki Hyundai i20

W jakie żarówki powinni zaopatrzyć się właściciele modelu Hyundai i20? Zestawienie żarówek używanych w tym samochodzie

Żarówki samochodowe to niezwykle ważne części każdego auta. Ich sprawność zapewnia bezpieczeństwo na drodze, dlatego nie można pozwolić sobie na jazdę z uszkodzonymi elementami oświetlenia. W przypadku Hyundaia i20 I żarówki można wymienić także samodzielnie. Dlatego zawsze przed wyruszeniem w trasę warto upewnić się, że mamy w aucie odpowiednie zapasowe elementy. Jakie jednak żarówki do Hyundaia i20 PB warto mieć na wyposażeniu?

Żarówki Audi A6 C7

W jakie żarówki powinni zaopatrzyć się właściciele modelu Audi A6 C7? Zestawienie żarówek używanych w tym samochodzie

Samochody należące do segmentu E zapewniają nie tylko świetny komfort podróżowania, ale także najwyższe standardy bezpieczeństwa. Aby jednak systemy działały tak, jak zaplanował to producent, wszystkie ich elementy muszą być sprawne. Tyczy się to także oświetlenia, które zapewni bezpieczeństwo jedynie wtedy, gdy żadne jego części nie będą uszkodzone. Jeżeli jesteś więc posiadaczem samochodu Audi A6 C7 musisz wiedzieć, jakie żarówki występują w tym aucie, byś mógł przygotować się na ewentualną konieczność

Żarówki Volvo XC70 Cross Country I

W jakie żarówki powinni zaopatrzyć się właściciele modelu Volvo XC70 Cross Country I? Zestawienie żarówek używanych w tym samochodzie

Volvo jest powszechnie uznawane za markę, której samochody oferują najwyższy standard bezpieczeństwa. By jednak samochód naprawdę był bezpieczny, działać muszą w nim wszystkie systemy. Jednym z nich jest oświetlenie, które jest niezwykle ważne – pozwala ono odpowiednio widzieć drogę, ale także być widocznym dla innych kierowców. Zamontowane w Volvo XC70 żarówki są bardzo solidne, ale i one z czasem ulegają uszkodzeniu. Konieczna jest wtedy natychmiastowa wymiana. Jakie jednak żarówki znajdują się w światł

Żarówki Volkswagen Golf IV

W jakie żarówki powinni zaopatrzyć się właściciele modelu Volkswagen Golf IV? Zestawienie żarówek używanych w tym samochodzie

Od zakończenia produkcji Volkswagena Golfa IV minęło już sporo czasu. Auto nadal jest jednak dosyć popularne i można je zobaczyć na polskich drogach. Coraz częściej zdarzają się w nim jednak usterki wynikające ze zużycia elementów eksploatacyjnych, które w wielu przypadkach można również naprawić samodzielnie. Przykładem tego jest awaria oświetlenia. Jakie żarówki do modelu Volkswagen Golf IV warto więc mieć przy sobie, by móc sprawnie dokonać wymiany?

Żarówki Audi A3 8P

W jakie żarówki powinni zaopatrzyć się właściciele modelu Audi A3 8P1? Zestawienie żarówek używanych w tym samochodzie

Audi A3 8P1 to model samochodu, który nadal cieszy się dużym zainteresowaniem Polaków. Tak jak w przypadku każdego pojazdu, by móc się nim bezpiecznie poruszać, konieczne jest zadbanie o to, by wszystkie jego układy działały poprawnie. Niezwykle ważne jest między innymi właściwe funkcjonowanie oświetlenia. Warto więc wiedzieć, w jakie żarówki wyposażone jest Audi A3 8P1, by móc przygotować się na ewentualną usterkę tych elementów.

Jak działa uszczelniacz do chłodnic samochodowych Kiedy i jak go stosować

Jak działają uszczelniacze do chłodnic samochodowych? Kiedy i jak należy je stosować? Jakie są argumenty za i przeciw

Dla jednych uszczelniacz do chłodnic to najprostszy i jednocześnie najlepszy środek zaradczy w przypadku nieszczelności w układzie chłodzenia. Dla innych to niewiele warty preparat, który i tak w niczym nie pomoże. Jaka jest prawda? Czym są i jak działają uszczelniacze do chłodnic samochodowych?

Fulda MultiControl.

Fulda MultiControl, czyli niemiecka solidność w najlepszym wydaniu. Dlaczego warto zainteresować się właśnie tymi oponami?

W segmencie opon klasy średniej jest kilka marek oferujących rozwiązania czerpiące wprost od opon klasy premium. Jedną z takich marek jest niemiecka Fulda, której zapożyczenia od najlepszych opon klasy premium widać wyraźnie na przykładzie modelu Fulda MultiControl.

Kumho Solus. Cena, charakterystyka, opinie kierowców

Seria ekologicznych opon całorocznych Kumho Solus. Czy te mało jeszcze w Polsce znane modele zasługują na większą popularność?

Oprócz marek, które zna każdy, wśród dostępnych na iParts.pl opon znajdziecie również modele mało znanych, ale nadal solidnych producentów. Przykładem są tu opony Kumho z serii Solus 4S, w wersji HA31 oraz HA32. Dlaczego są to opony warte Waszej uwagi?

Co daje bandaż termiczny na wydech? Jak prawidłowo owinąć elementy wydechu?

Co daje bandaż termiczny na wydechu? Jakich bandaży należy używać i jak prawidłowo owijać poszczególne elementy układu?

Zastanawialiście się kiedyś nad owinięciem swojego wydechu bandażem termicznym? Jeśli tak, to zapewne wiecie dobrze, co jest efektem owinięcia wydechu takim bandażem, jak dobrać bandaż do silnika i w jaki sposób zabrać się za owijanie. Czy jednak na pewno wiecie to wszystko?

Rotowanie opon, czyli jak zapobiegać nierównemu zużywaniu się ogumienia w samochodzie

Rotowanie opon, czyli jak zapobiegać nierównemu zużywaniu się ogumienia w samochodzie

Co się dzieje, jeśli obsługujący Was zakład wulkanizacyjny nie rotuje opon podczas każdej ich wymiany? Do jakich sytuacji może prowadzić podobne niedbalstwo? Dlaczego opony samochodowe zużywają się nierównomiernie i jak sami możecie temu zapobiegać?

Michelin Agilis CrossClimate. Cena, charakterystyka, opinie kierowców

Cała prawda o oponach Michelin Agilis CrossClimate. Czy opony całoroczne premium w samochodach dostawczych to dobry pomysł?

Nie tylko samochody osobowe wymagają wysokiej klasy ogumienia i nie tylko w osobówkach warto postawić na opony całoroczne. Doskonale wiedzą o tym inżynierowie marki Michelin, która stworzyła opony całoroczne klasy premium Michelin Agilis CrossClimate.

Opony sportowe. Jak dobrać odpowiednie opony typu sport?

Opony sportowe, czyli jakie? Jak dobrać do swojego auta odpowiednie opony typu „sport”?

Wybór opony sportowej to jedno z trudniejszych przedsięwzięć czekających każdego kierowcę, który szuka tego typu ogumienia. Do podobnego zakupu trzeba się bowiem solidnie przygotować i zdobyć niemałą wiedzę na temat tychże opon. Co dokładnie trzeba o nich wiedzieć?

Bezpieczniki VW Passat B5

Bezpieczniki elektryczne w modelu VW Passat B5 (1996-2005) – gdzie znajduje się skrzynka z bezpiecznikami?

Volkswagen Passat B5 to samochód, który zyskał bardzo dużą popularność w Polsce i nadal spotykany jest na drogach. W każdym aucie zdarzają się jednak czasami drobniejsze lub bardziej poważne awarie. Niektóre z nich można w bardzo prosty sposób usunąć samodzielnie. Tak jest właśnie w przypadku usterki bezpiecznika. By móc wymienić uszkodzony element konieczna jest jednak znajomość schematów ich ułożenia. Gdzie w takim razie znaleźć skrzynki z bezpiecznikami w VW Passacie B5?