Ściągacze do łożysk

Znaleziono produktów: 37
Sortuj:
Widok:   
z 2

Ściągacz do piast, zestaw 13 szt.

60,00 z VAT
Kod: 11811 Producent części: NEO TOOLS

Ściągacz do łożysk 24-55 x 100 mm

67,00 z VAT
Kod: 11813 Producent części: NEO TOOLS

Komplet ściągaczy do szpilek

95,00 z VAT
Kod: YT0620 Producent części: YATO

Ściągacz do łożysk 18 - 43 x 70 mm

96,00 z VAT
Kod: 11812 Producent części: NEO TOOLS

Ściągacze do szpilek, zestaw 4 szt.

135,00 z VAT
Kod: 09608 Producent części: NEO TOOLS

Ściągacz łożysk w miejscach trudnodostępnych

405,00 z VAT
Kod: YT25105 Producent części: YATO

Ściągacze do łożysk: 100, 200, 250 mm

486,00 z VAT
Kod: 11848 Producent części: NEO TOOLS

Ściągacz bezwładnościowy do łożysk 5 sztuk

538,00 z VAT
Kod: YT2540 Producent części: YATO

Ściągacz kół i łożysk 3 i 2 ramienny, fi:80-180 mm

569,00 z VAT
Kod: OK020301 Producent części: ROOKS
1 | 2  Następna  

Ściągacze do łożysk i piast samochodowych

Ściągacze do łożysk przeznaczone są do pracy w serwisach mechanicznych, motoryzacyjnych oraz przemysłowych. Te narzędzia służą do ściągania łożysk kół zębatych, jak również kół pasowych. Można je także stosować do tarcz oraz pierścieni. Niewątpliwie urządzenie tego typu powinno się znaleźć na wyposażeniu każdego warsztatu samochodowego. Odpowiednio wyposażony warsztat samochodowy umożliwia wykonanie każdej w zasadzie naprawy. Warto podkreślić, że ściągacz do łożysk zaprojektowany z najlepszych materiałów charakteryzuje się długą żywotnością i odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Tym samym nabycie ściągacza od renomowanego producenta to zakup na wiele lat.

Ściągacze do łożysk - funkcje, właściwości

Warto podkreślić, że aby ściągacz do łożysk właściwie, i odpowiednio długo, pełnił swoje funkcje, powinien pochodzić od zaufanego producenta. Tego typu narzędzia charakteryzują się idealnym wyprofilowaniem pazurków chwytaka. Ważne jest, aby nie posiadały one żadnej niedoskonałości, gdyż mogłaby ona wpłynąć źle na materiał, z którym pracuje urządzenie. Najczęściej ściągacze do piast wykonywane są z wysokiej jakości stali. Dodatkowo, ramiona takiego narzędzia oprócz stali, posiadają również domieszki innych materiałów, dzięki którym akcesorium jest twardsze i mocniejsze. Za pomocą ściągaczki do łożysk można wykonać precyzyjną pracę, dzięki której stworzy się odpowiednio równomierne napięcie. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie prawidłowej siły nacisku ramion.

Wiodący producenci ściągaczy do łożysk i nie tylko

Sklep narzędziowy iParts wyposażony jest w profesjonalne narzędzia, między innymi marek Rexxer oraz Yato. Te polskie marki są wiodącymi dostawcami wysokiej jakości narzędzi ręcznych i automatycznych. Wyróżniają się one doskonałą jakością oraz długą żywotnością. Profesjonalny zestaw do ściągania piast pozwala na bezinwazyjny demontaż łożysk i poszczególnych elementów. Dużą popularnością cieszą się ściągacze łożysk samochodowych wyposażone w dwa oraz trzy ramiona. Są one bardzo wygodne w obsłudze, charakteryzują się ergonomią oraz chwytliwą rękojeścią.

Do czego służy zestaw do ściągania piast?

Wyżej wymienione narzędzia należą do kategorii narzędzi mechanicznych. Wyjątek stanowią ściągacze do łożysk hydraulicznych, gdyż są one wspomagane silnikiem. Profesjonalny zestaw do ściągania łożysk sprawdzi się podczas naprawy samochodu oraz różnych elektronarzędzi. Można go również używać do wielu innych maszyn. We współczesnych pojazdach piasta koła występują jako część zintegrowana. Warto również zauważyć, że łożysko koła stanowi jeden z głównych elementów układu jezdnego. Dlatego też profesjonalna naprawa tych elementów, przy użyciu odpowiednich narzędzi, to kwestia absolutnie kluczowa.

Inne ściągacze: