Ściągacze inne

Znaleziono produktów: 32
Sortuj:
Widok:   
z 2

Ściągacz do ramion wycieraczek

33,00 z VAT
Kod: 11827 Producent części: NEO TOOLS

Ściągacz uniwersalny

117,00 z VAT
Kod: 11299 Producent części: NEO TOOLS

Zestaw ściągaczy bezwładnościowych

439,00 z VAT
Kod: YT06175 Producent części: YATO

Ściągacz z siłownikiem

477,00 z VAT
Kod: 11847 Producent części: NEO TOOLS

Separator z siłownikiem hydraulicznym 5t

540,00 z VAT
Kod: YT0609 Producent części: YATO

Ściągacz kombinowany 2/3-ramienny TENGTOOLS 128420106

1199,00 z VAT
Kod: 128420106 Producent części: TENGTOOLS

Ściągacz Wycieraczek Tesam Szt

66,00 z VAT
Kod: M39974 Producent części: TESAM

Ściągacz koła zamachowego

190,00 z VAT
Kod: LSR0301 Producent części: LASER
1 | 2  Następna  

Niezastąpione ściągacze samochodowe

Ściągacze samochodowe przeznaczone są do profesjonalnych prac warsztatowych. Wśród tego typu narzędzi można wymienić na przykład ściągacze do: ramion wycieraczek, kierownicy, cewek zapłonowych, drążków kierowniczych. Ściągacze tarcz i bębnów oraz ściągacze udarowe do śruby zwrotnicy również zaliczają się do profesjonalnych narzędzi, w które powinien być wyposażony każdy warsztat samochodowy. Kompletując tego typu sprzęt warto sprawdzić jego jakość. Tylko sprzęt od uznanych producentów, polecany przez fachowców, posłuży sprawnie przez długie lata.

Profesjonalny ściągacz do części samochodowych

Profesjonalne narzędzia do ściągania pozwalają na profesjonalny demontaż części samochodowych. Dzięki renomowanym producentom i wysokiej jakości sprzętom, każda praca może przebiegać efektywnie i sprawnie. Ściągacz do części samochodowych jest specjalistycznym narzędziem mechanicznym. Służy on do ściągania części należących do rozmaitych układów samochodowych. Użytkowanie narzędzia zwykle jest bardzo proste, zatem nikt nie powinien mieć większego problemu z jego obsługą. Niemniej jednak prostota obsługi do pewnego stopnia zależy również od tego, o jakim konkretnie modelu ściągacza mowa. Niektóre z nich nadają się do użytku w domowym warsztacie, inne powinny być jednak obsługiwane przez profesjonalistów.

Kompaktowy i funkcjonalny ściągacz samochodowy

Ściągacz samochodowy jest prostym w obsłudze i bardzo wytrzymałym narzędziem. Wyposażony jest on w ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu można mieć pewność, że sprzęt nie wyślizgnie się z dłoni. Jest on bardzo kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca w garażu ani warsztacie. Za sprawą dużego wyboru narzędzi w iParts, oraz licznych końcówek do narzędzi, sprzęt można dopasować praktycznie do każdego modelu samochodu. Ze względu na zastosowanie, ściągacze można podzielić na: bezwładnościowe, hydrauliczne oraz uniwersalne.

Poręczne narzędzia do prac warsztatowych

Z pomocą ściągacza samochodowego można wykonać prace warsztatowe, przemysłowe oraz tak zwane garażowe. Narzędzia te pozwalają na prosty i efektywny demontaż elementów, na przykład łożysk zewnętrznych oraz wewnętrznych. Ściągacze cechują się wysoką wytrzymałością. Produkty oferowane przez sprawdzonych, polskich dostawców projektowane są z trwałej stali. Dzięki temu można je długo użytkować nawet w bardzo trudnych warunkach. Sklep narzędziowy oferuje zarówno standardowe, jak i specjalistyczne ściągacze. Jedne i drugie przeznaczone są do użytku w profesjonalnych warsztatach, oraz w pracowniach przydomowych. Sprzęty te są wielozadaniowe, zatem warto mieć je w swojej skrzynce narzędziowej. Ich specjalna konstrukcja zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Inne ściągacze: