Ściągacze do hamulców

Znaleziono produktów: 6
Sortuj:
Widok:   
z 1

Ściągacze do hamulców i inne narzędzia do naprawy układu hamulcowego

Trwałe i porządnie wykonane narzędzia ręczne od czołowych producentów przydają się przy wszelkich pracach warsztatowych. Polska firma YATO zajmuje się produkcją narzędzi, które cechuje wydłużona żywotność. Narzędzia te gwarantują niezrównany komfort pracy w warsztacie. Marka ta, wywodząca się z Polski, jest jednym z wiodących producentów narzędzi warsztatowych. W ofercie marki YATO można wyróżnić między innymi ściągacze do hamulców. Z ich pomocą możliwy jest profesjonalny demontaż sprężynki hamulcowej. Ściągacz do hamulców wykonany jest w większości z metalu, przez co wykazuje on dużą odporność na wyginanie,, rozrywanie i pękanie, a także na inne uszkodzenia mechaniczne.

Ściągacze do hamulców - garść informacji

Wysokiej jakości ściągacz do hamulców wyróżnia się łatwą obsługą, gdyż wyposażony jest w poręczny uchwyt. Nie wyślizguje się on z dłoni, dzięki czemu można z jego pomocą wykonać wszelkie prace profesjonalnie i precyzyjnie. Każdy warsztat samochodowy powinien mieć na wyposażeniu także inne narzędzia do hamulców. Wśród nich można wyróżnić narzędzia do tłoczków hamulcowych, które składają się z charakterystycznych, gwintowanych prętów. Z pewnością te narzędzia do wymiany hamulców w samochodzie są niezastąpione przy wielu pracach. Akcesoria te służą do wciskania tłoczka zacisku hamulcowego.

Podstawowe narzędzia do układu hamulcowego

Narzędzia do układu hamulcowego sprawdzają się podczas pracy przy tarczach przednich klocków, jak również przy tylnej osi samochodu. Sklep narzędziowy iParts posiada wszelkie potrzebne akcesoria, dzięki którym możliwe będzie wciskanie tłoczków hamulcowych. Z pomocą ściągaczy do hamulców można z łatwością wykonać profesjonalne prace związane z układem hamulcowym. Narzędzia do hamulców służą do naprawy, diagnozy jak również do innych czynności związanych z montażem rozmaitych elementów. Posiadamy kompletny asortyment, który zaspokoi potrzeby wszystkich klientów.

Profesjonalne narzędzia o wytrzymałej konstrukcji

Profesjonalne narzędzia do układu hamulcowego o wytrzymałej matrycowo konstrukcji, poradzą sobie z każdym modelem samochodu. Hamulce samochodowe zarówno te bębnowe, jak i tarczowe, pełnią bardzo ważną funkcję w każdym pojeździe. Odpowiadają one za bezpieczeństwo wszystkich podróżujących danym pojazdem. Dlatego tak ważna jest ich prawidłowa diagnostyka. Natomiast w przypadku wykrycia jakichkolwiek niesprawności, należy jak najszybciej wykonać naprawę. Zatem narzędzia do zacisków hamulcowych powinny znajdować się w zestawie naprawczym każdego mechanika.

Inne ściągacze: