Ściągacze do przegubów

Znaleziono produktów: 12
Sortuj:
Widok:   
z 1

Ściągacz do przegubów 27 x 45 mm

39,00 z VAT
Kod: 11803 Producent części: NEO TOOLS

Uniwersalny ściągacz do przegubów 17mm

48,00 z VAT
Kod: YT0613 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Ściągacz do przegubów 32 x 65 mm

50,00 z VAT
Kod: 11804 Producent części: NEO TOOLS

Uniwersalny ściągacz do przegubów 20mm

56,00 z VAT
Kod: YT0614 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Ściągacz półosi wewnętrzny

1469,00 z VAT
Kod: LSR7876 Producent części: LASER

Ściągacze do przegubów kulowych, wewnętrznych

Natychmiastowa naprawa niesprawnych przegubów jest konieczna, w celu zachowania bezpieczeństwa jazdy. W tym celu trzeba użyć niezbędnych narzędzi. Zatem każdy warsztat samochodowy powinien mieć na wyposażeniu ściągacz do sworzni oraz do przegubów. Ściągacze do przegubów od uznanych producentów wykonane są z porządnych oraz trwałych materiałów, które zapewniają im długą żywotność. Profesjonalne narzędzia do przegubów umożliwiają szybkie naprawy warsztatowe. Dzięki temu każdy właściciel warsztatu, który decyduje się na wybór renomowanych narzędzi, może być pewien, że dysponuje niezawodnymi narzędziami.

Profesjonalne narzędzia do przegubów - co warto o nich wiedzieć?

Profesjonalne narzędzia umożliwią odłączenie drążka od przegubu kulowego. To główne zadanie ściągaczy. Ściągacz do przegubów wykonany jest ze stali, dzięki czemu się nie odkształca i nie ugina. Praca ze ściągaczem do przegubów może przebiegać dzięki temu sprawnie. Wysoka jakość materiałów wykonania sprawia, że sprzęt dobrze służy przez wiele lat. Sklep narzędziowy iParts oferuje klientom wysokiej jakości produkty, gdyż asortyment stanowią narzędzia wyłącznie od renomowanych producentów. Nasza oferta to przede wszystkim narzędzia marek Neo Tools i Yato. Firmy Neo Tools oraz Yato oferują doskonałą jakość w przystępnej cenie. Wybierając polskich producentów, wspieramy polską gospodarkę. Sądzimy że warto to robić, ponieważ wymienieni producenci udowadniają, że w Polsce również produkuje się najwyższej jakości narzędzia warsztatowe. Sprawdzeni i rekomendowani przez specjalistów dostawcy nieustannie pracują nad udoskonalaniem produktów.

Ściągacze do przegubów z wysokiej jakości stali

Ściągacz do przegubów wewnętrznych wyróżnia się mocną konstrukcją. Umożliwia on pracę przy dużym obciążeniu. Przeguby napędowe stanowią rodzaj kompensacyjnego sprzęgła przymusowego. Stosuje się je w budowie części do samochodów. Za ich pomocą następuje łączenie wałów i przekazywanie momentu obrotowego. Wyżej wymienione ściągacze do przegubów są wygodne w użyciu, między innymi dlatego, że posiadają na wyposażeniu wygodny uchwyt. Hartowana śruba poradzi sobie z każdym materiałem. Tego typu narzędzie jest pomocne przy rozłączaniu wszelkich połączeń przegubowych. Maksymalna średnica trzpienia wynosi 20 mm. Zaprojektowany z wysokiej jakości stali ściągacz przegubów zapewnia wieloletnią trwałość i niezawodność. Niewątpliwie o wysokiej jakości świadczy certyfikat TÜV Rheinland. Marka NEO oferuje produkty dla osób, którym zależy na wysokiej jakości i funkcjonalności narzędzi.

Inne ściągacze: