Ściągacze do sprężyn zawieszenia

Znaleziono produktów: 20
Sortuj:
Widok:   
z 1

89,00 z VAT
Kod: 11807 Producent części: NEO TOOLS

130,00 z VAT
Kod: OK020402 Producent części: ROOKS

146,00 z VAT
Kod: OK020401 Producent części: ROOKS

219,00 z VAT
Kod: 11796 Producent części: NEO TOOLS

359,00 z VAT
Kod: 11798 Producent części: NEO TOOLS

599,00 z VAT
Kod: YT2536 Producent części: YATO

708,00 z VAT
Kod: 11797 Producent części: NEO TOOLS

931,00 z VAT
Kod: OK080140 Producent części: ROOKS

1443,00 z VAT
Kod: YT2535 Producent części: YATO

Ściągacze sprężyn i amortyzatorów

Elementy zawieszenia pojazdu, takie jak na przykład sprężyny czy amortyzatory, poddawane są każdego dnia dużym przeciążeniom. Z tego też powodu mogą one ulegać uszkodzeniom. W takiej sytuacji przydają się ściągacze do sprężyn zawieszenia. Tego typu narzędzia przydają się nie tylko w przypadku pracy profesjonalnego mechanika. Otóż mogą one służyć także amatorom, którzy chętnie podejmują się prac w swoim domowym warsztacie. Ściągacz do sprężyn amortyzatora stanowi podstawowe narzędzie, w sytuacji gdy uszkodzeniu ulegnie amortyzator. Krótko mówiąc, amortyzator nie może być bez niego wymieniony.

Narzędzia do sprężyn od NEO TOOLS i YATO

Z całą pewnością wymiana amortyzatora powinna odbywać się przy użyciu części od renomowanych producentów. W tym zakresie polecani są producenci NEO TOOLS oraz YATO. Te polskie firmy oferują wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Warto zaznaczyć, że z pomocą ściągaczy do sprężyn zawieszenia od renomowanych producentów z łatwością można wykonać demontaż i montaż odpowiednich części w samochodzie. Nasz sklep narzędziowy w swoim bogatym asortymencie posiada akcesoria do naprawy amortyzatora tylko od sprawdzonych dostawców. Stawiamy na wysoką jakość produktów, nie rezygnując przy tym z przystępnych cen.

Rodzaje narzędzi do sprężyn

Profesjonalny warsztat samochodowy powinien mieć na wyposażeniu co najmniej jeden porządny ściągacz hydrauliczny, jeden talerzowy i jeden uniwersalny. Wskazane jest jednak, aby do dyspozycji było więcej sztuk tych narzędzi. Natomiast w przypadku naprawy w warsztacie przydomowym zwykle wystarczy ściągacz talerzowy. W warsztacie nieco bardziej przydatne są ściągacze hydrauliczne, gdyż zapewniają one niezwykle wygodną i szybką wymianę. Są one droższe, ale dzięki nim można precyzyjnie wykonać prace warsztatowe. Sprężyny zawieszenia wraz z amortyzatorami zapewniają odpowiednie utrzymanie przyczepności kół. Dzięki nim możliwa jest bezpieczna jazda. Bez nich natomiast można mieć poważne problemy z zachowaniem równego toru jazdy. Dlatego nigdy nie warto zwlekać z wymianą tych elementów.

Ściągacze sprężyn do samochodów

Ściągacz sprężyn warsztatowy może posiadać wymienne końcówki, dzięki czemu zawsze uda się go dopasować do danego modelu samochodu. Profesjonalne narzędzia do sprężyn nadają się do wymiany zarówno przednich, jak i tylnych elementów. Szczęki, które posiadają plastikowe ochraniacze, zapewniają wygodę użytkowania urządzenia. Warsztatowe ściągacze, które wyposażone są w system samoczynnego blokowania się na ściskanej sprężynie, zapewniają funkcjonalną i ergonomiczną pracę. Tego typu sprzęt można dopasować między innymi do sprężyn stożkowych.