Ściągacze do uszczelniaczy

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

Ściągacze uszczelek samochodowych

Ściągacz do uszczelniaczy wyposażony jest w wyprofilowany hak. Dzięki niemu można usuwać wewnętrzne uszczelki metalowo-gumowe. Tego typu narzędzia są niezastąpione przy profesjonalnym demontażu uszczelnień. Z pomocą profesjonalnego ściągacza do uszczelniaczy można wyciągnąć simeringi od wału korbowego, jak również od wałka rozrządu. Tego typu akcesoria wyróżnia bardzo prosta obsługa, co bez wątpienia stanowi duży walor. Tego typu akcesoria mogą być łatwo obsługiwane przez profesjonalistów i amatorów.

Oferowane przez renomowanych producentów ściągacze do uszczelniaczy charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz wygodą użytkowania. Są to bardzo wytrzymałe narzędzia, wykonane z wysokiej jakości stali. Takie narzędzia, dzięki odpowiedniej regulacji szczęk, można dopasować do każdego samochodu.

Ściągacze do uszczelniaczy - co warto o nich wiedzieć?

Ściągacz uszczelniaczy zaworowych, który wyposażony jest w hak obracany o 90 stopni, pozwoli wykonać w pełni profesjonalną i rzetelną pracę. Takie narzędzie służy do poluzowania, jak również do ściągania uszczelniaczy z rur nośnych zawieszenia. Ściągacz do simeringów od marki Tesam oraz Yato zaprojektowano z myślą o prawidłowym demontażu elementów. Wygodę użytkowania zapewnia możliwość regulacji z blokadą. Ściągacz do uszczelek najczęściej wyposażony jest w wygodne pokrętło. Ma on również ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu narzędzie pewnie trzyma się w dłoni. Co ważne, tego typu produkt gwarantuje pewny chwyt podczas kręcenia. Ważne są również niewielkie rozmiary narzędzia - jego kompaktowy kształt umożliwia wygodne manewrowanie ściągaczem. Sklep narzędziowy iParts posiada specjalistyczne ściągacze, które zaprojektowane są z wysokiej jakości stali. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie pochodzą bowiem od uznanych producentów.

Narzędzia do uszczelniaczy - garść informacji

Narzędzia do uszczelniaczy charakteryzują się dużą wytrzymałością, i co równie ważne, są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Porządny warsztat samochodowy posiada na wyposażeniu narzędzia oraz części od renomowanych dostawców. Uszczelki samochodowe stanowią osłony krawędzi. W sytuacji gdy się przecierają lub nie są szczelne, koniecznie trzeba je wymienić. Warto wiedzieć, że uszczelki po osadzeniu na krawędź nie wymagają żadnego dodatkowego spoiwa klejącego. Jednak osadzone są mocno, przez co ich zdjęcie bez ściągaczy do uszczelniaczy w zasadzie nie jest możliwe.

Inne ściągacze: