Ściągacze do sworzni

Znaleziono produktów: 8
Sortuj:
Widok:   
z 1

Ściągacze do sworzni wahacza

Prawidłowo przeprowadzony demontaż sworzni kulistych może być wykonany tylko za pomocą odpowiednich narzędzi warsztatowych. Profesjonalny ściągacz do sworzni kulistych umożliwia usunięcie elementów bez konieczności stosowania narzędzi udarowych. Dobrej jakości ściągacz sworzni wyprodukowany jest z porządnego metalu, dzięki czemu można mieć pewność, że przez długi czas zachowa on wysoką odporność na uszkodzenia. Będzie także odporny na zarysowania oraz wgniecenia.

Ściągacze do sworzni o mocnej konstrukcji

Przed wyborem konkretnych modeli, warto się upewnić, że dane ściągacze do sworzni wahacza wyróżniają się mocną konstrukcją. Tego typu narzędzia umożliwiają wykonanie profesjonalnej pracy wraz z dużym obciążeniem. Uniwersalny ściągacz służący do demontażu przegubów kulowych od sworzni wahaczy sprawdzi się w każdym warsztacie samochodowym. Solidny przyrząd uznanego producenta na pewno będzie służył w warsztacie samochodowym wiele lat. Produkcją profesjonalnych narzędzi ręcznych zajmuje się między innymi firma ROOKS. W jej ofercie znajduje się również porządny ściągacz do sworzni wahacza, który przeznaczony jest do profesjonalnego użytku. Nasz sklep narzędziowy oferuje ściągacze do sworzni wahacza od tego, i wielu innych, renomowanych producentów.

Profesjonalne narzędzia do sworzni

Sklep narzędziowy oferuje również potrzebne akcesoria od polskiej firmy YATO, która zapewnia doskonałą jakość. Największą popularnością cieszą się narzędzia do sworzni ze śrubą. Są one precyzyjne i zapewniają ergonomiczny uchwyt. Nadają się do pracy z kluczem. Najczęściej wykonane są one ze stali węglowej kutej. Z pomocą ściągacza do sworzni wahacza, który wyposażony jest w możliwość regulacji, można pracować na samochodach osobowych i niektórych dostawczych.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze ściągaczy do sworzni wahacza?

Ściąganie sworzni odbywa się najczęściej z użyciem narzędzi, które wyposażone są w jedno ramię. Są one proste w obsłudze i zajmują bardzo mało miejsca. Sworznie wahacza stanowią jeden z głównych elementów systemu zawieszenia. Z tego też powodu ich sprawne działanie jest tak ważne. Dzięki nim jazda samochodem odbywa się komfortowo zarówno po prostej, jak i po wyboistej drodze. Wahacze odpowiadają również za bezpieczeństwo podczas wchodzenia w zakręty. Profesjonalny warsztat samochodowy pomoże w razie uszkodzenia sworzni wahacza. Nie warto bagatelizować takiej usterki. Stanowi ona bowiem bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa jazdy.