Ściągacze do izolacji

Znaleziono produktów: 16
Sortuj:
Widok:   
z 1

35,00 z VAT
Kod: YT2316 Producent części: YATO

55,01 z VAT
Kod: YT2274 Producent części: YATO

59,00 z VAT
Kod: 01524 Producent części: NEO TOOLS

82,00 z VAT
Kod: 01519 Producent części: NEO TOOLS

116,00 z VAT
Kod: 01520 Producent części: NEO TOOLS

Ściągacze do izolacji niezbędne w każdej skrzynce narzędziowej

Jedną z głównych czynności elektroinstalacyjnych jest ściąganie izolacji z danego przewodu, bądź kabla. Do wykonywania tej czynności warto wykorzystywać profesjonalne ściągacze izolacji, które doskonale poradzą sobie z przewodami samochodowymi, jak również tymi w domowej instalacji. Warto dodać, że przy pomocy ściągacza izolacji prace elektroinstalacyjne można wykonać dosłownie w kilka sekund . Jest to duża wygoda i oszczędność czasu. Tego typu akcesoria powinny wyróżniać się solidnym wykonaniem oraz prostą obsługą. Dlatego polecamy zakup narzędzi tylko od uznanych producentów.

Ściągacze izolacji od renomowanych producentów

Ściągacz izolacji renomowanej firmy pozwala na precyzyjne i szybkie usunięcie izolacji przewodu. Sklep narzędziowy iParts posiada dobrej jakości produkty od renomowanych dostawców, wśród których wyróżniamy NEO TOOLS oraz YATO. Te polskie firmy posiadają narzędzia do ściągania izolacji, które są atestowane do pracy pod napięciem. Uniwersalne ściągaczki wykonane ze stali chromowo-wanadowej świetnie poradzą sobie z przewodami znajdującymi się w samochodzie oraz z tymi w domowej instalacji. Warto zauważyć, że wiele sprzętów może ściągać kilka przewodów naraz, co stanowi niewątpliwy atut.

Funkcje, jakie spełniają narzędzia do ściągania izolacji

Warsztat samochodowy, który posiada na wyposażeniu narzędzia od NEO TOOLS lun YATO może wykonywać solidne prace elektroinstalacyjne. Narzędzia do ściągania izolacji od tych producentów umożliwiają regulację siły docisku. Dzięki temu praca z użyciem tych sprzętów może być wykonana bardzo precyzyjnie. Z ich pomocą można również odmierzyć długości ściąganej izolacji w przewodach. Tego typu narzędzia umożliwiają usuwanie izolacji z przewodów o bardzo zróżnicowanych średnicach. Zatem ściągacze do izolacji można uznać za uniwersalne narzędzia.

Profesjonalne narzędzia do czynności elektroinstalacyjnych

Profesjonalne szczypce do ściągania izolacji stanowią poręczne narzędzie do pracy przy montażu przewodów. Tego typu produkty można z łatwością dopasować do różnych czynności. Z całą pewnością można stwierdzić, iż tego typu akcesorium powinno się znaleźć obowiązkowo w każdej skrzynce narzędziowej. Urządzenia do ściągania izolacji wykazują dużą odporność na zarysowania, wyginanie oraz na uszkodzenia mechaniczne. Produkty od renomowanych, polskich dostawców, charakteryzują się długą żywotnością i ogółem świetną jakością. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą, jaką posiada nasz sklep narzędziowy i do wyboru optymalnego narzędzia.