Ściągacze do wtrysków

Znaleziono produktów: 26
Sortuj:
Widok:   
z 1

Ściągacz udarowy do wtryskiwaczy

75,00 z VAT
Kod: YT0617 Producent części: YATO

Ściągacz do wtrysków mercedes cdi

185,00 z VAT
Kod: YT06176 Producent części: YATO

Ściągacze do wtrysków z młotkiem bezwładnościowym

845,00 z VAT
Kod: 11884 Producent części: NEO TOOLS

Profesjonalne ściągacze do wtryskiwaczy

Ściągacze do wtrysków znajdują zastosowanie w każdym profesjonalnym warsztacie samochodowym. Narzędzia do wtryskiwaczy występują najczęściej w zestawach z młotkami bezwładnościowymi, prowadnicami, nasadkami sześciokątnymi z wycięciami, ściągaczami śrubowymi oraz adapterami z gwintem zewnętrznym. Ściągacz do wtrysków może również posiadać na wyposażeniu adapter z gwintem wewnętrznym. Narzędzia do wyciągania wtryskiwaczy dzięki elementom hakowym doskonale poradzą sobie z profesjonalnym demontażem części.

Profesjonalny demontaż wtryskiwaczy

Z całą pewnością można stwierdzić, że narzędzia do demontażu wtryskiwaczy pozwolą na wykonanie pracy w sposób efektywny. Użytkownik samochodu oszczędza dzięki nim czas, a tym samym również pieniądze. Ściągacz wtryskiwaczy stanowi opłacalną inwestycję dla każdego mechanika samochodowego. Dzięki narzędziom od NEO TOOLS demontaż wtryskiwaczy może być wykonany szybko i bez żadnych komplikacji. Ta polska marka oferuje najwyższej jakości narzędzia, konstruowane z kutej stali. Dzięki temu zachowują one odporność na wgniecenia i uszkodzenia mechaniczne. Doskonale poradzą sobie z zadaniami warsztatowymi. Ponadto charakteryzują się bardzo długą żywotnością. Liczne narzędzia NEO TOOLS znaleźć można w ofercie sklepu narzędziowego iParts. Posiadamy również ściągacze wtryskiwaczy od innych renomowanych producentów.

Z pomocą ściągaczy do wtrysków można usunąć urwane, uszkodzone oraz zapieczone wtryskiwacze. Co ważne, można to zrobić bez konieczności demontażu głowicy. Ściągacze do wtrysków z młotkiem bezwładnościowym stanowią podstawowe wyposażenie, jeśli chodzi o profesjonalny warsztat samochodowy. Nasz sklep narzędziowy w korzystnej cenie oferuje również ściągacz udarowy. Z jego pomocą z można wykonać liczne prace warsztatowe.

Rola wtryskiwaczy w samochodzie

Wtryskiwacze stanowią integralna część hydraulicznego systemu wtrysku paliwa. Z ich pomocą następuje podanie odpowiedniej ilości paliwa do komory spalania. Wszystko to odbywa się pod kontrolowanym ciśnieniem. W przypadku uszkodzenia wtryskiwaczy, konieczny jest ich demontaż i wymiana na nowe.  Do wymiany niezbędne będą ściągacze, które w sposób bezpieczny umożliwiają szybkie i sprawne zamontowanie wtryskiwaczy. Sklep narzędziowy iParts oferuje wysokiej jakości produkty od renomowanych dostawców. Wśród nich można wyróżnić na przykład marki NEO TOOLS oraz YATO. Produkty obu marek są dostępne w naszej ofercie.

Inne ściągacze: