Grabie ogrodowe

Znaleziono produktów: 12
Sortuj:
Widok:   
z 1

Trzonek do grabi 150 cm

38,00 z VAT
Kod: RC02155 Producent części: REXXER

Grabie 14-zębów nieoprawione

51,00 z VAT
Kod: RC13634 Producent części: REXXER

Grabie 16-zębów nieoprawione

53,00 z VAT
Kod: RC13636 Producent części: REXXER

Grabie 18-zębów nieoprawione

53,00 z VAT
Kod: RC13638 Producent części: REXXER

Grabie wachlarzowe stałe

72,00 z VAT
Kod: RC13630 Producent części: REXXER

Grabki 13",stalowe 325mm

10,00 z VAT
Kod: YT8866 Producent części: YATO

Grabki małe

12,00 z VAT
Kod: RC13639 Producent części: REXXER

Grabki wachlarzowe

20,00 z VAT
Kod: YT8749 Producent części: YATO

Grabie kabłąkowe 14 zębów

35,00 z VAT
Kod: YT8763 Producent części: YATO

Ulicówka 60 cm z uchwytem w-o

56,00 z VAT
Kod: RD03133 Producent części: REXXER

Grabie metalowe i plastikowe do ogrodu

Każdy, kto ma przy swoim domu chociaż kawałek ogrodu doskonale wie, jak duże nakłady czasu oraz pracy on pochłania. Oczywiście można wszystkie rośliny pozostawić same sobie i cieszyć się w pełni naturalnym ogrodem, jednak nie każdy będzie chciał oglądać jak jego ukochane kwiaty zarastają chwastami lub jego ulubione drzewo jest przysłonięte przez wybujałe krzaki. To właśnie dla wszystkich tych, którzy nie chcą tracić panowania nad własną zielenią, powstają narzędzia ogrodnicze. Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są grabie ogrodowe, dzięki którym wiele prac przy utrzymaniu porządku w naszej zielonej przestrzeni stanie się znacznie łatwiejsza niż do tej pory.

Grabie do trawy czy grabie do liści? Jaki produkt wybrać?

Źle dobrane grabie skutecznie obniżą wydajność naszej pracy, wpłyną negatywnie na jej skuteczność, a co za tym idzie, skutecznie zniechęcą nas do wykonywania sezonowych prac pielęgnacyjnych. Jeśli więc naszym celem jest dokładne posprzątanie trawnika po koszeniu, to grabie do trawy będą idealnym rozwiązaniem. Zbudowane są często z cienkich i sztywnych zębów, które nie tylko są w stanie oczyścić powierzchnię naszego trawnika, ale również bardzo dobrze napowietrzają i spulchniają jego głębsze warstwy. Do tego przeznaczenia warto wybrać grabie metalowe, które będą wytrzymałe oraz wydajne.

Grabie do liści powinny być natomiast lekkie. Najlepiej, jeśli będą to grabie plastikowe wykonane chociażby z tworzywa PVC. Powinny mieć również dość szeroko rozstawione zęby i powinny obejmować możliwie jak największy obszar. Takie grabie szerokie pozwolą na szybsze i wygodniejsze posprzątanie naszego ogrodu z zalegających na nim jesienią liści.

Do wyboru są również inne rodzaje grabi. Są to m.in. grabki małe, wachlarzowe, regulowane oraz wiele więcej. Ważne jest, by wybrany przez nas produkt był jak najlepiej dopasowany do swojego docelowego przeznaczenia oraz do naszych potrzeb.

Na co zwracać uwagę kupując grabie ogrodowe?

Wybierając grabie ogrodowe, warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. W tym przypadku kluczowe będzie to, z jakiego materiału wykonane są same grabie oraz ich trzonek. Jeśli wybieramy grabie plastikowe najlepszym rozwiązaniem będzie tworzywo PVC, które jest lekkie oraz stosunkowo wytrzymałe, a jednocześnie odporne na warunki atmosferyczne. W przypadku grabi metalowych warto zwrócić szczególną uwagę na te wykonane z aluminium. Będą one z pewnością znacznie lżejsze niż ich stalowe zamienniki. W przypadku wyboru grabi stalowych wybierzmy te, które posiadają powłokę antykorozyjną. Dzięki temu posłużą nam znacznie dłużej.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia oferty grabi ogrodowych w naszym sklepie. Już teraz znajdź odpowiedni produkt dla swojego ogrodu.

Inne narzędzia ogrodowe: