Ogrodniczki

Znaleziono produktów: 84
Sortuj:
Widok:   
z 3

Ogrodniczki robocze CAMO olive, rozmiar XL

132,00 z VAT
Kod: 81242XL Producent części: NEO TOOLS

Ogrodniczki robocze CAMO, rozmiar L

148,00 z VAT
Kod: 81241L Producent części: NEO TOOLS

Ogrodniczki robocze CAMO olive, rozmiar L

148,00 z VAT
Kod: 81242L Producent części: NEO TOOLS

Ogrodniczki robocze CAMO, rozmiar XL

148,00 z VAT
Kod: 81241XL Producent części: NEO TOOLS

Ogrodniczki robocze HD+, rozmiar XXL

151,00 z VAT
Kod: 81245XXL Producent części: NEO TOOLS

Ogrodniczki robocze HD+, rozmiar L

151,00 z VAT
Kod: 81245L Producent części: NEO TOOLS

Ogrodniczki robocze HD+, rozmiar XL

151,00 z VAT
Kod: 81245XL Producent części: NEO TOOLS
1 | 2 | 3  Następna  

Spodnie ogrodniczki do pracy w ogrodzie

Ogrodniczki to element ubioru roboczego, który idealnie sprawdza się nie tylko do pracy w ogrodzie, ale i w polu, warsztacie lub przy maszynach. Spodnie ogrodniczki to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę oraz funkcjonalność. To właśnie te cechy łączą spodnie tego typu, co przekłada się na zwiększenie wydajności oraz ergonomii pracy.

Dlaczego warto kupić ogrodniczki robocze?

Spodnie ogrodniczki to podstawowy element ubioru, który ma zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo podczas pracy. Typowe spodnie tego typu dedykowane są do pracy w ogrodzie, jednak bardzo często znajdują zastosowanie w innych branżach czy dziedzinach. Przykładem są mechanicy samochodowi, którzy cenią ubiór tego typu za funkcjonalne rozwiązania w postaci dużej ilości kieszeni oraz wzmocnień znajdujących się w newralgicznych miejscach. Dobrze wykonane ogrodniczki bazujące na materiałach wysokiej jakości zabezpieczają również przed iskrami, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas spawania. Czasem możemy mieć do czynienia z ogrodniczkami wodoodpornymi, które mają specjalnie zabezpieczone szwy i dodatkowo wykonane są ze specjalnych, nieprzepuszczalnych materiałów. Ogrodniczki wykonane z mieszanki poliestru i bawełny zapewniają optymalne parametry termiczne, a także swobodną cyrkulację powietrza co jest ważne podczas pracy w zmiennych warunkach pogodowych.

Jak wybrać spodnie do pracy w ogrodzie?

Wszystko zależy od tego, jaki charakter pracy będziemy wykonywać oraz jakie są nasze indywidualne preferencje odnośnie stroju. Jeśli będą to typowe prace ogrodowe, najrozsądniejszym wyborem będą najprostsze ogrodniczki z dużą ilością kieszeni oraz wzmocnieniem na kolanach. Takie spodnie z pewnością poprawią nasz komfort i wydajność pracy. Jeśli jednak nasze wymagania są nieco większe i oczekujemy dużej trwałości spodni roboczych, warto wybrać takie modele, które posiadają dodatkowo wzmacniany materiał odporny na trudne warunki oraz wzmocniony szwy. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasze spodnie przetrwają pracę w każdych warunkach. Nie zapominajmy również, że bezpieczeństwo to podstawa więc w ofercie naszego sklepu znajdziecie również szeroki wybór spodni roboczych o barwach ostrzegawczych.

Odpowiednio dobrane spodnie ogrodniczki z pewnością pozytywnie wpłyną na naszą wydajność oraz bezpieczeństwo w pracy. Warto więc świadomie wybrać odpowiedni produkt dla swoich potrzeb. Zachęcamy do zakupów!

Inne narzędzia ogrodowe: