Sekatory ogrodowe

Znaleziono produktów: 31
Sortuj:
Widok:   
z 2

26,00 z VAT
Kod: YT8805 Producent części: YATO

27,00 z VAT
Kod: YT8809 Producent części: YATO

28,00 z VAT
Kod: YT8811 Producent części: YATO

28,00 z VAT
Kod: YT8790 Producent części: YATO

30,00 z VAT
Kod: YT8801 Producent części: YATO

30,00 z VAT
Kod: YT8807 Producent części: YATO

38,00 z VAT
Kod: YT8845 Producent części: YATO

68,00 z VAT
Kod: YT8835 Producent części: YATO

83,00 z VAT
Kod: YT8836 Producent części: YATO

40,00 z VAT
Kod: YT8831 Producent części: YATO

444,00 z VAT
Kod: YT82832 Producent części: YATO
1 | 2  Następna  

Sekatory i nożyce do ogrodu

Ogród wymaga stałej pielęgnacji. Zarówno osoby zajmujące się tym profesjonalnie, jak i hobbyści posiadający własny ogród doskonale wiedzą jak ważne są odpowiednie narzędzia. Dzięki nim jesteśmy w stanie przycinać, formować, przesadzać czy nawozić nasze rośliny. Bardzo ważnym narzędziem, które jest często wykorzystywane, jest sekator. Pozwala on na szybkie przycinanie gałęzi o niewielkiej grubości. Jest to jedno z podstawowych narzędzi, z którymi mamy do czynienia pielęgnując własny ogród. Warto więc świadomie dobrać odpowiedniej jakości sprzęt do swoich potrzeb, ponieważ z pewnością będzie nam się przydawał wiele razy.

Dlaczego sekator jest tak przydatny w ogrodzie?

Sekator to kluczowe narzędzie każdego, kto zajmuje się przycinaniem, przerzedzaniem, skracaniem czy formowaniem roślin. Wiele z nich, w szczególności roślin owocowych do optymalnego rozwoju potrzebuje okresowego przycinania dzikich pędów. Sekator idealnie sprawdza się także do formowania roślin ozdobnych. Jest to bardzo uniwersalne narzędzie, które dzięki swojej poręczności i wszechstronności jest obowiązkowym wyposażeniem każdego, kto pielęgnuje ogród. Niewielkie gabaryty idą w parze z dużymi możliwościami jeśli chodzi o cięcie pędów lub gałęzi o różnej długości. Operacje wykonywane sekatorem są bardzo precyzyjne i bezpieczne dla roślin.

Dzięki optymalnemu wykorzystaniu sekatora jesteśmy w stanie w krótkim czasie zadbać o wiele roślin. Korzystając z sekatora zwanego również nożycami ogrodowymi, należy pamiętać o zachowaniu środków bezpieczeństwa. Jest to narzędzie, które należy użytkować zgodnie z ogólnymi zasadami BHP oraz w sposób kontrolowany i ostrożny.

Jakie są rodzaje sekatorów ogrodowych i jaki wybrać dla siebie?

Obecnie na rynku istnieje przynajmniej kilka rodzajów sekatorów. Nożyce ogrodowe możemy podzielić według kilku kryteriów, a najpopularniejsze ich rodzaje to: sekatory do gałęzi, sekatory do konarów, sekatory ręczne, sekatory na wysięgniku oraz szereg innych pokrewnych narzędzi. Dzięki temu każdy jest w stanie dopasować odpowiedniej jakości produkt do swoich potrzeb i może wykorzystywać jego możliwości we właściwy sposób.

Jeśli szukacie Państwo wysokiej jakości sekatorów do swojego ogrodu, koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu internetowego. Znajdziecie tutaj szereg wysokiej klasy produktów pochodzących od renomowanych marek, które z pewnością sprostają Waszym oczekiwaniom. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!