Pompy wody ogrodowe

Znaleziono produktów: 1
Sortuj:
Widok:   
z 1

937,00 z VAT
Kod: RF44178 Producent części: REXXER

Pompy wody do ogrodu

Odpowiednie nawodnienie to często bardzo duży problem, szczególnie w większych ogrodach gdzie dostęp do bieżącej wody jest ograniczony. Posiadając duże ogrody, często nie jesteśmy w stanie do każdego ich zakątka doprowadzić instalacji wodnej, czy nawet samego węża z odpowiednim ciśnieniem. W takiej sytuacji pomocnym rozwiązaniem są pompy ogrodowe do podlewania. Pozwalają one na doprowadzenie wody do trudnodostępnych miejsc, co pozwala nam zadbać o odpowiednie ich nawodnienie.

Pompy ogrodowe – kiedy są przydatne?

Tak jak już wspomnieliśmy na początku, ogrodowe pompy wody są bardzo przydatne na większych powierzchniach, gdzie problematyczne jest zbudowanie odpowiedniej instalacji wodnej lub doprowadzenie węża ogrodowego. Pompy wody do podlewania są coraz bardziej popularne ze względu na prostotę użytkowania oraz mobilność samego urządzenia. Do ich uruchomienia nie jest konieczna specjalistyczna wiedza, zaś możliwość ich przenoszenia sprawia, że jedna pompa jest w stanie zaspokoić zapotrzebowanie w wodę dla całego, nawet dużego ogrodu.

Pompy wody mogą przydać się również w sytuacjach, gdy zależy nam na wypompowaniu brudnej wody, np. z piwnicy po podtopieniu. Mimo że wydajność takiej pompy nie zawsze jest duża, to jednak pozwala ona na znaczne zredukowanie ilości wody w piwnicy, studni bądź wykopie. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania jesteśmy samowystarczalni nawet w kryzysowych sytuacjach, takich jak podtopienia czy niewielka powódź.

Jak wybrać odpowiednią pompę wody do swojego ogrodu?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo kilka typów pomp:

  • pompa ogrodowa do podlewania,
  • pompa do brudnej wody,
  • pompa ogrodowa zanurzeniowa,
  • pompa ogrodowa samozasysająca.

Każdy z tych produktów może być stosowany w różnych warunkach. Klasyczna pompa do podlewania przeznaczona jest dla wody czystej, pochodzącej prosto z wodociągu lub odpowiedniego zbiornika. Pompy do wody brudnej doskonale radzą sobie z wypompowaniem wody z oczka wodnego, stawu czy zanieczyszczonej mułem oraz innymi osadami wody stojącej, np. po zalaniu. Pompy zanurzeniowe to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy konieczne jest zanurzenie całej pompy pod wodą. Urządzenia te są całkowicie odporne na zalanie, dzięki czemu nie musimy martwić się o warunki, w jakich pracują.

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć szeroki wybór różnych pomp oraz innych narzędzi ogrodowych pochodzących od renomowanych i sprawdzonych producentów. Zachęcamy do zapoznania ze szczegółami oferty oraz do zakupów!