Leżanki warsztatowe

Znaleziono produktów: 5
Sortuj:
Widok:   
z 1

Leżanka siedzisko warsztatowe

156,00 z VAT
Kod: YT08802 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Leżanka serwisowa 150 kg, 105 cm

180,00 z VAT
Kod: OK084001 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki!

Leżanka warsztatowa

189,00 z VAT
Kod: YT0880 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Leżanka i siedzisko serwisowe 2W1 150 kg, 92 cm

189,00 z VAT
Kod: OK084002 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki!

Leżanki, łóżka i siedziska do warsztatu

Dbanie o komfort w miejscu pracy to nie tylko moda, ale również obowiązek. Stosowanie udogodnień w codziennej pracy mechanika samochodowego znacznie wpływa na jej efektywność. Znacznie łatwiej pracuje się mając do dyspozycji profesjonalne narzędzia i rozwiązania, które pozwolą nam na znaczne przyspieszenie wykonywanych i powtarzalnych czynności. Jeśli więc szukasz sprytnych i jednocześnie bardzo prostych rozwiązań, które bardzo mocno są w stanie wpłynąć na ergonomie Twojej pracy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą produktów w kategorii leżanki warsztatowe.

Kiedy warto kupić siedzisko warsztatowe?

Każdy, kto chociaż raz miał do czynienia z mechaniką pojazdową doskonale wie, że bardzo często jesteśmy zmuszeni do wykonania napraw pod spodem samochodu. Znajduje się tam większość kluczowych dla prawidłowego działania pojazdu podzespołów, które muszą być utrzymywane w jak najlepszym stanie. Nie każdy dysponuje wygodny kanałem, z którego może dokonać przeglądu samochodu oraz podstawowych napraw. W takim przypadku idealnie sprawdzi się siedzisko warsztatowe, zwane też leżanką warsztatową. Pozwala ona na wygodne i bezpieczne poruszanie się pod samochodem znajdującym się na podnośniku. Dzięki leżance składanej z kółkami jesteśmy w stanie bardzo szybko zajrzeć do dowolnego elementu podwozia i szybko się spod niego wydostać. Jest to znacznym ułatwieniem w codziennej pracy przy naprawie każdego samochodu.

Jaka leżanka warsztatowa będzie odpowiednia do Twojego warsztatu?

Wybierając leżankę warsztatową należy zastanowić się czego dokładnie oczekujemy od takiego narzędzia. Jeśli mamy mniej miejsca to idealnym rozwiązaniem będzie leżanka warsztatowa składana, która oprócz funkcji leżanki może spełniać również rolę taboretu lub wygodnego krzesła. Oszczędzamy tym samym miejsce, które zajmowałyby 3 niezależne przedmioty. Warto również zastanowić się jak dużo czasu będziemy spędzać na danej leżance. Jeśli planujemy dłuższe naprawy znajdując się w tej pozycji, warto zamiast leżanki wykonanej z plastiku wybrać taka, która ma obicie materiałowe. Będzie to dla nas znacznie wygodniejsze rozwiązanie.

Jak widać z pozoru proste narzędzie takie jak leżanka warsztatowa może być dużym ułatwieniem w codziennej pracy przy samochodzie. Dlatego warto dobrze się zastanowić jakiego produktu oczekujemy, a które funkcje będą dla nas całkowicie zbędne. Tylko dokładnie analizując swoje potrzeby, jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać konkretny produkt.

Inne artykuły do przechowywania: