Pasy transportowe

Znaleziono produktów: 38
Sortuj:
Widok:   
z 2

Pasy do przenoszenia mebli 5 x 370 cm

107,00 z VAT
Kod: YT74261 Producent części: YATO

Pas transportowy 5 t 8 m

177,00 z VAT
Kod: RM05016 Producent części: REXXER

Pas transportowy 5 t 10 m

195,00 z VAT
Kod: RM05017 Producent części: REXXER

Pas transportowy 1 t 3 m

69,00 z VAT
Kod: RM05010 Producent części: REXXER

Pas transportowy 1 t 4 m

73,00 z VAT
Kod: RM05011 Producent części: REXXER
1 | 2  Następna  

Pasy i taśmy transportowe do warsztatu - z napinaczem, ściągające

Z pewnością każdy z nas przynajmniej raz w życiu przewoził coś na przyczepie, co wymagało dodatkowego zabezpieczenia lub asystował w zabezpieczeniu większego towaru na czas transportu. Prawdopodobnie również spora część z nas była w znacznie bardziej przykrej sytuacji, która spowodowała potrzebę transportu samochodu na lawecie do miejsca docelowego, którym był zapewne pobliski warsztat samochodowy. Jeden i drugi przypadek jest dość mocno ze sobą powiązany, ponieważ wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu, który pozwala nam zabezpieczyć towar lub dowolny przedmiot na czas transportu.

Mowa tutaj oczywiście o pasach transportowych. Występują one w różnych wariantach i typach, przez co mamy dostępne na rynku takie produkty jak pas transportowy z napinaczem, pas transportowy ściągający, taśmy ściągające, pas transportowy szeroki, pas transportowy do warsztatu itp. Łączy je jednak zasada działania oraz przeznaczenie, którym jest zabezpieczenie transportowanego przez nas przedmiotu.

Akcesoria do warsztatu

Mimo że pasy transportowe raczej trudno zaliczyć typowo do wyposażenia warsztatu, to jednak powinny one znajdować się w każdej lawecie lub ciężarówce, która umożliwia transport większych gabarytowo przedmiotów. To właśnie dzięki zastosowaniu takiego zabezpieczenia możemy bez większych obaw transportować samochody, przedmioty, których kształt umożliwia ich przemieszczanie się na przyczepie lub potraktować je jako dodatkowe zabezpieczenie, np. przed kradzieżą czy umożliwiające zamontowanie osłon transportowanego przez nas przedmiotu. Dzięki prostocie działania przedmiotów tego typu oraz szerokiemu wachlarzowi ich zastosowań możemy śmiało stwierdzić, że jest to asortyment podstawowy dla każdego warsztatu samochodowego.

Pas transportowy do warsztatu

Ustaliliśmy już, że pasy transportowe, taśmy ściągające, pasy transportowe szerokie, pasy transportowe do warsztatu oraz pozostałe ich typy znajdują szerokie zastosowanie w niemalże każdym warsztacie. Warto przy okazji zastanowić się nad tym, jak odpowiednio dobrać takie pasy do swoich potrzeb. Tutaj najważniejsze są takie cechy jak długość oraz maksymalna wytrzymałość takiego pasa. Jeśli zamierzamy transportować duże gabarytowo przedmioty to im większa długość takiego pasa transportowego tym dla nas lepiej. Podobnie w przypadku planowanych mas przewożonych przedmiotów. W jednym i drugim przypadku warto wybrać produkt w niewielkim zapasem, ponieważ nigdy nie będziemy pewni kiedy jeszcze będzie on nam potrzebny.

Inne artykuły do przechowywania: