Torby narzędziowe

Znaleziono produktów: 18
Sortuj:
Widok:   
z 1

52,00 z VAT
Kod: OK013300 Producent części: ROOKS

53,00 z VAT
Kod: YT7433 Producent części: YATO

75,00 z VAT
Kod: YT7430 Producent części: YATO

103,00 z VAT
Kod: YT7435 Producent części: YATO

104,00 z VAT
Kod: YT74351 Producent części: YATO

184,00 z VAT
Kod: 84308 Producent części: NEO TOOLS

264,00 z VAT
Kod: 84301 Producent części: NEO TOOLS

30,00 z VAT
Kod: YT74172 Producent części: YATO

88,00 z VAT
Kod: 84316 Producent części: NEO TOOLS

103,00 z VAT
Kod: 84306 Producent części: NEO TOOLS

104,00 z VAT
Kod: 84315 Producent części: NEO TOOLS

273,00 z VAT
Kod: 84302 Producent części: NEO TOOLS

Torby na narzędzia i plecaki

Torby narzędziowe to jedno z tych rozwiązań, którego celem jest ułatwienie nam codzienności w pracy. Tego typu torby idealnie sprawdzają się szczególnie w sytuacjach, gdy musimy zabrać ze sobą większą ilość przydatnych narzędzi i przenieść je w miejsce, gdzie nie jesteśmy przetransportować ich w inny sposób. Torba na narzędzia w pewnym sensie może zastępować szafki warsztatowe, szczególnie jeśli mowa tutaj o szafkach warsztatowych na kółkach, bądź innych rozwiązań, których celem jest możliwość transportowania naszych narzędzi. Torby narzędziowe dają nam jednak znacznie więcej możliwości i wbrew pozorom wcale nie muszą być mniej pojemne niż nawet sporych rozmiarów szafki warsztatowe.

Dla kogo torba narzędziowa będzie najlepszym rozwiązaniem?

Torba narzędziowa na ramię, zwana też torbą monterską to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy potrzebują zabierać ze sobą dużo narzędzi do wykonania konkretnej pracy. Mowa tutaj dokładnie o takich zawodach jak: hydraulik, elektryk, monter telefoniczny czy internetu, a także mobilny mechanik czy konserwator. Za każdym razem, gdy jesteśmy zmuszeni do zabrania ze sobą większej ilości narzędzi, z pomocą przychodzi nam torba narzędziowa monterska, która pozwala na zabranie naprawdę dużej ilości przydatnych do pracy przedmiotów i ich przetransportowaniu na miejsce. Przewagą torby nad innym rozwiązaniami jest przede wszystkim niska waga oraz wytrzymałość. Waga samej torby jest bardzo niewielka, co pozwala na noszenie jej chociażby po drabinach lub rusztowaniach. Jako że torba narzędziowa nie posiada sztywnych ścianek, możemy do niej również zapakować wiele narzędzi o bardzo różnych gabarytach – nie jesteśmy ograniczeni jej wymiarami tak, jak ma to miejsce w przypadku szafek narzędziowych.

Jaką torbę wybrać i na co zwracać uwagę przed zakupem?

Wybór torby narzędziowej wbrew pozorom wcale nie jest takim łatwym zadaniem. Na rynku mamy wiele rozwiązań, m.in. torby na ramię, torby na pasek, torby usztywniane lub posiadające dodatkowo stołek składany. Nie wspominając już nawet o różnych wielkościach i pojemnościach takich toreb, a także ich układzie kieszeni czy przegród w środku. To wszystko sprawia, że możemy niemalże idealnie dobrać torbę do naszych konkretnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze wygodniej transportować swoje narzędzia i jeszcze wydajniej korzystać z możliwości, które daje nam torba narzędziowa.