Stoły warsztatowe

Znaleziono produktów: 26
Sortuj:
Widok:   
z 1

Blat roboczy 66,5x45,5x3 cm

459,00 z VAT
Kod: OK013205 Producent części: ROOKS

Blat roboczy 2 sztuki, 133,5x45,5x3 cm

564,00 z VAT
Kod: OK013206 Producent części: ROOKS

Stół warsztatowy:1500mm x 780mm x 830mm

1243,00 z VAT
Kod: 11716 Producent części: NEO TOOLS

Stół warsztatowy duży 150*78*83cm

1613,00 z VAT
Kod: YT08920 Producent części: YATO

Stół serwisowy pod maskę

1081,00 z VAT
Kod: LSR6043 Producent części: LASER

Stoły i blaty robocze do warsztatu

Warsztat to dla wielu miejsce pracy, które wymaga przygotowania odpowiedniego stanowiska. Do wykonania wielu czynności naprawczych potrzebny jest nam blat roboczy lub stół. Właśnie dlatego z pomocą przychodzi nasz sklep internetowy iParts.pl, w którym znajdziecie szeroki wybór blatów roboczych do warsztatu, dzięki którym stworzycie przyjazną do pracy i bardzo ergonomiczną przestrzeń.

Kiedy warto wstawić stół roboczy do swojego warsztatu?

Stół warsztatowy czy nawet blat roboczy do warsztatu to jedne z podstawowych i można śmiało powiedzieć, obowiązkowych elementów warsztatu. Wspomagając się właśnie stołem lub blatem, jesteśmy w stanie wykonać wiele precyzyjnych robót, pozwala on również na montaż imadła czy wygodne rozłożenie elementów, nad którymi pracujemy. Wiele czynności nie będziemy w stanie wykonać, jeśli nie będzie posiadać odpowiedniej wielkości stołu warsztatowego.

Niemalże każdy, kto od przynajmniej od czasu do czasu majsterkuje, doskonale wie, jak ważne jest przygotowanie sobie miejsca do pracy. Blat, który może nam posłużyć do rozłożenia materiałów lub po prostu jako miejsce naszej pracy to jedno z najlepszych do tego celu rozwiązań. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele interesujących rozwiązań, na których mogą być opierane stoły warsztatowe. Dzięki temu można je dopasowywać do swoich potrzeb oraz możliwości, co jeszcze lepiej pozwala na optymalne korzystanie z nich podczas pracy.

Czy stół warsztatowy składany to dobry pomysł do małego warsztatu?

Często da się słyszeć, że stół warsztatowy jest dobrym rozwiązaniem, ale do dużego pomieszczenia, gdzie mamy możliwość wygospodarowania odpowiedniej ilości miejsca, by móc wykorzystać takie rozwiązanie. Tutaj z pomocą przychodzą nam stoły warsztatowe składane lub naścienne stoły warsztatowe. Rozwiązanie to pozwala na złożenie lub podwieszenie na ścianie blatu roboczego, który w danym momencie jest nam niepotrzebny. Pozwala to na całkowite, lecz chwilowe przearanżowanie przestrzeni. Idealnie sprawdzi się w niewielkim garażu, gdzie na czas parkowania samochodu możemy stół złożyć, natomiast w momencie, gdy będzie on nam potrzebny, będziemy mieli możliwość jego wygodnego i szybkiego rozłożenia. Jest to całkowite przeciwieństwo ciężkiego i masywnego stołu warsztatowego z szufladami, który często zajmuje bardzo dużo miejsca.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stół warsztatowy składany, czy może zależy Ci na dużej przestrzeni roboczej i masywnej konstrukcji – w ofercie iParts.pl znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.

Inne artykuły do przechowywania: