Miski magnetyczne

Znaleziono produktów: 13
Sortuj:
Widok:   
z 1

Miska magnetyczna okrągła 110mm

11,00 z VAT
Kod: YT08295 Producent części: YATO

Miska magnetyczna

16,00 z VAT
Kod: YT08312 Producent części: YATO

Miska magnetyczna 15cm

25,00 z VAT
Kod: YT08305 Producent części: YATO

Miska magnetyczna 150 mm

26,00 z VAT
Kod: OK013310 Producent części: ROOKS

Miska manetyczna, tacka 15x30 cm

45,00 z VAT
Kod: OK013311 Producent części: ROOKS

Miska magnetyczna TENGTOOLS 15610108

91,00 z VAT
Kod: 15610108 Producent części: TENGTOOLS

Miska magnetyczna TENGTOOLS 118470103

272,00 z VAT
Kod: 118470103 Producent części: TENGTOOLS

Miska magnetyczna

18,00 z VAT
Kod: YT08304 Producent części: YATO

Sortownik magnetyczny

27,00 z VAT
Kod: YT08320 Producent części: YATO

Miski magnetyczne na metalowe elementy w warsztacie

Niezależnie od tego, czy preferujemy idealny porządek w miejscu pracy, czy doskonale radzimy sobie z drobnym bałaganem i bez problemu odnajdujemy wszystkie potrzebne akcesoria w każdych warunkach – w pewnym momencie dochodzi do sytuacji, w której zmuszeni jesteśmy do logicznego rozdzielenia przedmiotów. Zachowanie właściwych zasad dbania o porządek jest konieczne np. w przypadku pracy zespołowej. To właśnie wtedy musimy zadbać o to, by w ogromie przedmiotów znajdujących się dookoła nas mogła odnaleźć się osoba postronna lub taka, która dołączy do nas w trakcie pracy.

To właśnie z myślą o takich sytuacjach powstają takie przedmioty jak miski magnetyczne. Znane są one również pod takimi określeniami potocznymi jak: miska z magnesem, miska na metalowe elementy, miska magnetyczna warsztatowa, miska magnetyczna na śrubki oraz wiele więcej. Miski magnetyczne powinny być nieodzowną częścią i podstawowym elementem każdego warsztatu. Zatem, skoro ustaliliśmy już, że miski magnetyczne odgrywają bardzo ważną rolę w uporządkowaniu podstawowych przedmiotów w naszym warsztacie, warto przejść do nieco dokładniejszego omówienia produktów tego typu.

Akcesoria warsztatowe

Takie akcesoria warsztatowe jak miski magnetyczne to podstawa. Przy ich użyciu nie musimy obawiać się o pogubienie drobnych, metalowych elementów, które w normalnych warunkach bardzo często znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. To właśnie grupa akcesoriów warsztatowych pozwala zadbać o porządek w miejscu naszej pracy oraz o ogólną kondycję naszego warsztatu, cieszą się bardzo dużą popularnością wśród specjalistów, którzy zajmują się dopracowaniem swojego stanowiska pracy.

Miska na metalowe elementy

Budowa misek magnetycznych jest bardzo prosta, stąd też niska cena ich zakupu. Kształtem przypominają małych rozmiarów miseczki, jednak cechują się tym, że posiadają właściwości magnetyczne. Dzięki temu odkładane do nich metalowe przedmioty nie wypadną nawet wtedy, gdy taka miska zostanie przez nas przypadkiem potrącona podczas pracy. Mimo że jest to gadżet bardzo prosty, a wręcz oczywisty to jednak wielu mechaników dopiero po dłuższym czasie odkrywa potrzebę zastosowania go w miejscu swojej pracy. Warto od początku przyzwyczajać się do dobrych nawyków i dbać o odpowiednią higienę swojej pracy.

Jeśli szukacie Państwo metalowych misek magnetycznych lub innych akcesoriów warsztatowych, dzięki którym uporządkujecie miejsce swojej pracy, oferta naszego sklepu internetowego powinna być dla Państwa jak najbardziej interesująca.

Inne artykuły do przechowywania: