Kamizelki robocze

Znaleziono produktów: 22
Sortuj:
Widok:   
z 1

Kamizelka robocza, rozmiar S/48

85,00 z VAT
Kod: 81260S Producent części: NEO TOOLS

Kamizelka robocza, rozmiar XXL/58

60,00 z VAT
Kod: 81260XXL Producent części: NEO TOOLS

Kamizelka robocza, rozmiar M/50

60,00 z VAT
Kod: 81260M Producent części: NEO TOOLS

Kamizelka robocza, rozmiar XL/56

60,00 z VAT
Kod: 81260XL Producent części: NEO TOOLS

Kamizelka robocza, rozmiar L/52

60,00 z VAT
Kod: 81260L Producent części: NEO TOOLS

Kamizelka robocza

205,00 z VAT
Kod: 9860093 Producent części: KS TOOLS

Kamizelka robocza

206,00 z VAT
Kod: 9860095 Producent części: KS TOOLS

Kamizelka robocza

207,00 z VAT
Kod: 9860092 Producent części: KS TOOLS

Kamizelka robocza

207,00 z VAT
Kod: 9860091 Producent części: KS TOOLS

Kamizelka robocza

354,00 z VAT
Kod: 9860094 Producent części: KS TOOLS

Kamizelki i bezrękawniki warsztatowe

Kamizelka robocza z dużą ilością przegródek przyda się w każdym warsztacie samochodowym. Chroni ona przed zanieczyszczeniami oraz mechanicznym uszkodzeniem ciała. W przegródkach i kieszeniach można trzymać potrzebne akcesoria warsztatowe. Każdy mechanik lubi mieć pod ręką podstawowe narzędzia pracy. Warto jednak podkreślić, że przydaje się ona również poza warsztatem. Kamizelka zabezpiecza bowiem także przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, deszczem i śniegiem. Tego typu odzież ochronna w zależności od przeznaczenia, preferencji oraz warunków pracy, może być ocieplana, odblaskowa bądź przewiewna.

Kamizelka warsztatowa idealna do chłodnych pomieszczeń

Kamizelka dla mechanika, która posiada dodatkowo odblask, sprawdzi się doskonale w każdej pracy na zewnątrz. Dzięki takiej odzieży każdy pracownik służb miejskich czy ekipy budowlanej będzie już z daleka zauważony. Bezrękawnik występuje w wielu wariantach modelowych, może być softshellowy lub pikowany. Ocieplane kamizelki doskonale sprawdzą się podczas pracy w terenie, a także w zadaszonych, ale chłodnych pomieszczeniach. Dotyczy to wielu garaży i warsztatów. Nie ma wątpliwości, że kamizelka ochronna to element odzieży o wielu zastosowaniach. Niemniej jednak bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniego modelu, dostosowanego do potrzeb.

Przepuszczalna dla powietrza odzież BHP

Oferowana przez nas odzież bhp wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które wyróżniają się odpowiednio grubą gramaturą. Projektowane są z kombinacji materiałów bawełnianych oraz poliestrowych. Kamizelki robocze charakteryzują się wysoką przepuszczalnością powietrza. Oferują one duży komfort pracy w różnych warunkach. Kamizelka warsztatowa wyposażona jest często w zamek błyskawiczny, który w każdej chwili można odsunąć bądź zasunąć. Z pewnością ma to duże znaczenie dla komfortu użytkowania odzieży.

Zimowe kamizelki z kieszeniami i przegrodami

Zarówno letnie, jak i uniwersalne oraz zimowe kamizelki posiadają wiele przegródek i kieszeni. Między innymi są zwykle wyposażone w kieszeń na telefon komórkowy. Dzięki temu nawet w czasie pracy można być cały czas dostępnym komunikacyjnie. W kamizelkach roboczych często umiejscowione jest oczko na klucze oraz szlufka na miarkę. Wszystkie te akcesoria są bardzo potrzebne w warsztacie. Ciepłe kamizelki robocze, dostępne w naszej ofercie, wykonane są z dużą precyzją wykończenia. Sklep narzędziowy iParts oferuje najwyższej jakości odzież roboczą, która zabezpiecza pracowników przed kurzem, smarem i brudem. Kamizelki, buty robocze i kombinezony stanowią podstawowe wyposażenie jeśli chodzi o każdy warsztat samochodowy.

Inna odzież robocza: