Kalesony robocze

Znaleziono produktów: 14
Sortuj:
Widok:   
z 1

Kalesony termoaktywne, rozmiar L/XL, CE

48,00 z VAT
Kod: 81670LXL Producent części: NEO TOOLS

Kalesony termoaktywne, rozmiar S/M, CE

48,00 z VAT
Kod: 81670SM Producent części: NEO TOOLS

Kalesony robocze do pracy nie tylko w warsztacie

Kalesony robocze produkowane są z wysokiej jakości materiałów. W ich składzie znajduje się często bawełna, wełna oraz poliester. Kalesony dla mechanika zapewniają funkcjonalność oraz świetne przyleganie do ciała. Co ważne, nie krępują i nie ograniczają ruchów. Zapewniają odpowiednią ochronę przed chłodem oraz wiatrem. Elastyczna i przewiewna tkanina, z jakiej zaprojektowane są kalesony warsztatowe, zapobiega przegrzaniu się skóry. Powłoka hydrofobowa, przeciwdziała wilgoci, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i co ważne, chłonie również pot.

Kalesony termoaktywne o dobrej cyrkulacji powietrza

Kalesony termoaktywne stanowią doskonałą propozycję na chłodniejsze dni. Posiadają one specjalne ściągacze w dole nogawek, które dobrze przylegają do nogi. Ciepłe kalesony z naszej oferty to modele w rozmaitych rozmiarach. Tym samym produkt można bez trudu dopasować do każdego pracownika warsztatu samochodowego. Wyżej wymieniona odzież bhp dobrze sprawdza się w temperaturze ujemnej i dodatniej. Bez wątpienia wełniane modele są bardziej polecane na chłodniejszą porę roku, natomiast poliestrowe i bawełniane mogą być noszone również w temperaturze pokojowej.

Odzież warsztatowa, która świetnie odprowadza wilgoć

Dobre kalesony zimowe są bezszwowe, dzięki temu nie uciskają skóry i nie powodują dyskomfortu podczas wykonywania zadań warsztatowych. Materiał skutecznie odprowadza wilgoć, która może się pojawiać na skórze. Warto wiedzieć, że wyżej wymieniony materiał jest umieszczony w anatomicznych miejscach, które są najbardziej narażone na pocenie. W kalesonach roboczych każdy pracownik może czuć się wygodnie i swobodnie. W razie zabrudzenia z łatwością można je wyprać. Tym samym jest to sprzęt nie tylko bardzo przydatny i wygodny, ale również praktyczny.

Ubrania ochronne do warsztatu samochodowego

Odzież ochronna to istotne wyposażenie warsztatu samochodowego. Pełni ona funkcje ochronne oraz zwiększa komfort pracy. Tym samym każdy właściciel warsztatu powinien zapewnić swoim pracownikom wysokiej jakości odzież roboczą. Kalesony skutecznie zabezpieczają ciało, tworząc barierę między skórą, a smarem, brudem oraz olejami. Sklep narzędziowy iParts oferuje wysokiej jakości kalesony robocze oraz pozostałe elementy odzieży ochronnej marki NEO TOOLS. Jest to polski producent, który słynie z wysokiej jakości akcesoriów warsztatowych i świetnej odzieży roboczej. Wybierając odpowiednie produkty, warto pamiętać, że strój roboczy pracownika warsztatu samochodowego powinien być dopasowany do danego stanowiska pracy.

Inna odzież robocza: