Buty robocze

Znaleziono produktów: 19
Sortuj:
Widok:   
z 1

102,00 z VAT
Kod: YT80461 Producent części: YATO

107,00 z VAT
Kod: YT80468 Producent części: YATO

135,00 z VAT
Kod: YT80463 Producent części: YATO

120,00 z VAT
Kod: 82132 Producent części: NEO TOOLS

120,00 z VAT
Kod: 82135 Producent części: NEO TOOLS

120,00 z VAT
Kod: 82131 Producent części: NEO TOOLS

120,00 z VAT
Kod: 82136 Producent części: NEO TOOLS

120,00 z VAT
Kod: 82137 Producent części: NEO TOOLS

131,00 z VAT
Kod: 82133 Producent części: NEO TOOLS

131,00 z VAT
Kod: 82134 Producent części: NEO TOOLS

Obuwie robocze do warsztatu i nie tylko

Buty robocze stanowią bardzo ważną część garderoby mechanika i serwisanta. Buty dla mechanika muszą być przede wszystkim wygodne i nie mogą krępować ruchów. Ważne jest, aby zapewniały one swobodę, amortyzację, komfort noszenia, jak również bezpieczeństwo. Niewątpliwie o tej ostatniej kwestii nie można zapominać. Specjalistyczne obuwie do pracy w warsztacie wykonane jest ze specjalnych materiałów, stanowiących zabezpieczenie przed upadkiem ciężkiego narzędzia czy zalania buta olejem, innym smarem, bądź paliwem. Niemniej jednak oferowane przez nas obuwie robocze to nie tylko buty dla mechaników.

Obuwie warsztatowe z dobrą przyczepnością do podłoża

Męskie śniegowce to doskonałe buty ochronne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wykonane z wysokiej jakości ekologicznej skóry, zapewnią swobodę i wygodę noszenia. Obuwie warsztatowe częściowo bywa również wykonane z wysokiej jakości jakości gumy. Ma ono właściwości antypoślizgowe i charakteryzuje się świetną przyczepnością do podłoża. Dodatkowo, modele zimowe gwarantują ochronę stopy przed wilgocią, śniegiem oraz wodą. Modele zimowe wyposażone są w wewnętrzne ocieplenie, dzięki czemu zachowany jest odpowiedni komfort termiczny.

Buty do warsztatu chroniące przed odpryskami i drobinkami

Obuwie robocze posiada wysoką cholewkę, która zabezpiecza kostki i łydki przed unoszącymi się w zakładzie drobinkami, odpryskami oraz niebezpiecznymi substancjami żrącymi. Takie buty posiadają zabudowę na całej długości stopy. Świetnie amortyzują i zabezpieczają stopę przed upadającymi narzędziami ostrymi, kombinerkami, śrubami i innymi elementami. W części obuwia pod piętą znajdują się materiały amortyzujące, które ułatwiają poruszanie się po nierównościach. Buty do warsztatu mogą posiadać stalowy nosek, który zabezpiecza palce przed skaleczeniem.

Profesjonalne obuwie do wykonywania zadań warsztatowych

But roboczy musi być również wyposażony w odpowiednią wkładkę. Przede wszystkim powinna ona być przewiewna. Jest to bardzo ważne w pracy, aby stopa się nie pociła i miała zapewniony dostęp do powietrza. Sklep narzędziowy iParts jest miejscem, w którym można nabyć porządne buty do serwisów i zakładów diagnostycznych. Każdy warsztat samochodowy powinien je mieć na wyposażeniu, zapewniając pracownikom bezpieczeństwo. W butach roboczych można wygodnie wykonywać swoją pracę. Dają one świetne podparcie dla stopy, utrzymują jej stabilizację, i co ważne, zabezpieczają przed ewentualną kontuzją.