Wkładki do butów roboczych

Znaleziono produktów: 14
Sortuj:
Widok:   
z 1

Wkładki do obuwia ochronnego: filcowe, z węglem aktywnym, ciepłe, zimowe

Wkładki do butów roboczych z węglem aktywnym eliminują nieprzyjemne zapachy. Działają przeciwbakteryjnie oraz zapobiegają poceniu się stóp. Bez wątpienia dobrej jakości wkładki podwyższają komfort pracy. Co ważne, wkładki do butów ochronnych występują w uniwersalnym rozmiarze. Mowa o wkładkach o dużych wymiarach, które bardzo łatwo można przyciąć. Dzięki temu z łatwością można je dopasować do każdej długości stopy.

Wkładki filcowe odpowiednie do każdych butów roboczych

Wkładki filcowe zapewniają doskonałe właściwości termiczne. Są one bardzo miękkie w dotyku i nie powodują żadnego dyskomfortu podczas chodzenia. Wręcz przeciwnie, zapewniają ciepło i wygodę. Świetnie chronią stopy przed wilgocią, nie powodują uczulenia ani podrażnienia skóry. W takich wkładkach do butów roboczych nacisk stopy na podłoże jest bardzo łagodny. Dzięki temu zmniejsza się nadmierne zmęczenie stóp, które często pojawia się przy wielogodzinnym staniu i chodzeniu.

Wkładki z węglem aktywnym o działaniu przeciwbakteryjnym

We wkładkach do butów roboczych, wykonanych z filcu, każdy może czuć się komfortowo. Przeznaczone są one do każdego typu obuwia, charakteryzują się uniwersalnością. Można je włożyć do butów letnich i zimowych. Możne je włożyć również do adidasów skórzanych i tych, które wykonane są z pianki poliuretanowej. Wkładki z węglem aktywnym zapewniają świetną izolację termiczną oraz amortyzują piętę podczas chodzenia po twardej i nierównej powierzchni. Co najważniejsze, węgiel aktywny wykazuje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. W przypadku wielogodzinnej pracy w obuwiu w bucie powstają warunki sprzyjające rozwojowi tego typu mikroorganizmów.

Wkładki dla mechaników

Wkładki do obuwia dla mechanika pełnią ważną rolę. Chronią stopę przed odparzeniami, a także świetnie wchłaniają pot. Co ważne, zmniejszają również zmęczenie stóp. W razie konieczności, zimowe wkładki można w łatwy sposób przyciąć nożyczkami, dzięki czemu dopasuje się je idealnie do rozmiaru stopy. Sklep narzędziowy iParts oferuje wysokiej klasy wkładki, które chronią przed zimnem i nadmierną wilgocią. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy powinien bez trudu znaleźć odpowiednie dla siebie wkładki.

Wkładki do butów, które oferują komfort i wygodę

Warsztat samochodowy jest miejscem, w którym buty robocze oraz wkładki do butów są pracownikowi bardzo potrzebne. Dzięki specjalistycznym akcesoriom, każdy pracownik może poczuć większą wygodę podczas chodzenia. Wkładki z łatwością wkłada się do obuwia roboczego. Oczywiście w każdej chwili można je również stamtąd usunąć. Bez wątpienia zimowe wkładki doskonale radzą sobie z izolacją stopy od zimnego podłoża.

Inna odzież robocza: