Pilniki do drewna

Znaleziono produktów: 5
Sortuj:
Widok:   
z 1

Pilnik do drewna płaski, 200 mm

26,00 z VAT
Kod: 37540 Producent części: NEO TOOLS

Pilnik do drewna okrągły, 200 mm

26,00 z VAT
Kod: 37550 Producent części: NEO TOOLS

Pilnik do drewna półokrągły, 200 mm

26,00 z VAT
Kod: 37545 Producent części: NEO TOOLS

Pilnik do drewna płaski, 200mm

36,00 z VAT
Kod: RC07095 Producent części: REXXER

Pilnik Do Drewna 200 Mm Półokragły

40,00 z VAT
Kod: RC07096 Producent części: REXXER

Pilniki do drewna - profesjonalne płaskie i półokrągłe

Nasz sklep stale poszerza asortyment, aby spełniać oczekiwania rosnącej rzeszy klientów. W ofercie pojawiły się również pilniki do drewna, które z pewnością przydadzą się w każdym, również amatorskim warsztacie. Sprawdź, co konkretnie mamy do zaoferowania i czemu warto wybrać naszą ofertę.

Do czego służą pilniki do drewna?

Pilniki do drewna tworzą dosyć szeroką kategorią. Można tu zaklasyfikować rozmaite narzędzia ręczne. Wynika to z faktu, że przeznaczenie poszczególnych pilników do drewna może być nieco odmienne. Na pierwszy plan wysuwają się modele przeznaczone do prostej, nieznacznej obróbki elementów drewnianych. Tego typu pilniki stolarskie służą do wyrównywania powierzchni w celu poprawy ich estetyki lub przygotowania do dalszych prac. Przykładowo jest to konieczne, aby przeprowadzić malowanie czy lakierowanie powierzchni drewnianej.

Druga grupa to pilniki do drewna przeznaczone do zdecydowanie poważniejszej obróbki. Mowa tutaj przede wszystkim o zabiegach mających na celu zmniejszenie powierzchni poprzez jej wytarcie. Tarniki do drewna o takiej funkcjonalności to urządzenia większe, o powierzchni umożliwiającej intensywne tarcie. Są to już w pełni profesjonalne pilniki do drewna. Jeśli natomiast potrzebujesz zarówno pilnika do drewna służącego niewielkiej, jak i znacznej obróbce, będziesz potrzebować więcej niż jednego narzędzia. Wybierz zestaw pilników do drewna, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Pilniki ręczne w naszej ofercie

Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient, który szuka u nas pilników do drewna, może mieć nieco inne potrzeby. Dlatego też różnicujemy ofertę. Znajdziesz u nas jakościowy pilnik do drewna płaski. Jednak w asortymencie dostępny jest również pilnik do drewna półokrągły. Wszystko po to, aby każdy wyposażył w naszym sklepie swój zakład, bez względu na to, jakie są jego preferencje. Kwestia kształtu ostrza decyduje bowiem przede wszystkim o komforcie wykonywania zabiegu, niemniej ma też pewne znaczenie dla efektywności.

Jakościowe pilniki stolarskie

Wszelkie pilniki stolarskie znajdujące się w naszym asortymencie to narzędzia ręczne najwyższej klasy. Stawiamy na jakość, aby zapewnić zadowolenie wszystkim klientom. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, którzy dostarczają nam pilniki ręczne gwarantujące komfortowe wykonywanie obróbki. Każdy pilnik do drewna w ofercie to element, który przeszedł testy jakości, potwierdzające jego przydatność i niezawodność na lata. Sprawdź ofertę i wybierz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, abyśmy mogli udzielić Ci porady.

Inne pilniki: