Żarniki ksenonowe D5S

Znaleziono produktów: 1
Sortuj:
Widok:   
z 1

842,00 z VAT
Kod: 66540 Producent części: OSRAM

Żarniki ksenonowe D5S

Na bezpieczeństwo podczas jazdy wpływa wiele czynników. Sprawne wycieraczki chroniące przed brakiem dobrej widoczności w trudnych warunkach pogodowych, właściwie ustawione lusterka oraz dobre oświetlenie to podstawowe czynniki związane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Regularnie wymienia się opony i dba o stan olejów oraz płynów. Dlaczego więc czasami zapomina się o wymianie zwykłych żarówek na modele wyższej klasy, takie jak żarówki D5S? Co warto wiedzieć o tych żarówkach ksenonowych?

Żarówki samochodowe D5S – co warto o nich wiedzieć?

Nic nie mówi Ci nazwa żarówki D5S? Nie martw się, nie jesteś w tym osamotniony. Wielu kierowców zna tylko tradycyjne rodzaje żarówek. Jeśli chodzi o żarówki samochodowe D5S, to zastosowanie ich jest dość oczywiste – mianowicie służą głównie jako światła reflektorów głównych. Już same oznaczenia w opisie produktu potwierdzają, że homologacja to jak najbardziej coś, z czym mamy tutaj do czynienia. Żarówka samochodowa D5S jest dopuszczona do użytku w ruchu drogowym odbywającym się na drogach publicznych. Objęte są także długą gwarancją.

Jakość żarówek D5S jest znakomita. Dzięki zastosowanym materiałom żarówki te są trwałe i nie ulegają zniszczeniu w zetknięciu z wysokimi temperaturami. Warto jednak pamiętać, że w tym przypadku konieczna jest rezygnacja z samodzielnej wymiany – wymianę żarówki D5S lepiej jest zostawić doświadczonym specjalistom. Dotyczy to wszystkich żarników ksenonowych. To wysokiej jakości żarówki ksenonowe, zapewniające dwa razy więcej światła w porównaniu z innymi modelami. Dzięki nim jazda jest komfortowa, a oczy mniej zmęczone od wpatrywania się w to, co przed samochodem i na poboczu.

Żarówki ksenonowe do samochodu – alternatywa dla tradycyjnych żarówek

W szerokiej ofercie sklepu internetowego iParts.pl, oprócz części samochodowych, znajdują się również żarówki do samochodu. Wśród nich liczne żarówki ksenonowe. Dobra żarówka tego typu to coś, czego zakup zdecydowanie warto rozważyć, jeśli wciąż korzystasz ze zwykłych, niczym niewyróżniających się żarówek. Ksenony dają nieco inne, bardziej mleczne światło. Gwarantują skuteczne oświetlenie drogi bez oślepiania nadjeżdżających z naprzeciwka kierowców. Niewątpliwie ksenony to rozwiązanie premium. Oferujemy jednak tanie żarówki tego typu, ze względu na długą współpracę z producentami, a tym samym niskie marże produktowe.