Płyn do spryskiwaczy letni

Znaleziono produktów: 34
Sortuj:
Widok:   
z 2

11,00 z VAT
Kod: 19089 Producent części: MOJE AUTO
Wysyłka od ręki!

12,00 z VAT
Kod: K2K525 Producent części: K2
Wysyłka od ręki!

13,00 z VAT
Kod: 272405 Producent części: SONAX
Wysyłka od ręki!

17,00 z VAT
Kod: AS34R Producent części: SHELL
Wysyłka od ręki!

2,00 z VAT
Kod: BIOPLYN1LAC Producent części: AC COSMETICS
1 | 2  Następna  

Letni płyn do spryskiwaczy

Wielu kierowcom sprawne działanie spryskiwaczy wydaje się słabo związane z bezpieczeństwem i komfortem jazdy. Rzeczywiście nie są one bezpośrednio połączone z jednostką napędową, ani innymi istotnymi podzespołami, przez co wydają się nie mieć wpływu na sprawność pojazdu. Niemniej jednak brak możliwości dokładnego oczyszczenia przedniej szyby oraz powstające smugi stanowią niebywałe zagrożenie. Często problem tkwi nie tyle w sprawności spryskiwaczy, ile w płynie do spryskiwaczy niskiej jakości lub jego całkowitemu brakowi.

Warto pamiętać nie tylko o uzupełnianiu płynu do spryskiwaczy, ale również o jego wymianie. Nie bez powodu każdy poważny producent oferuje zarówno płyn do spryskiwaczy letni, jak i zimowy. W przypadku płynu do spryskiwaczy letniego niezwykle ważna jest jego odporność na wysokie temperatury. Warto pamiętać, iż podzespoły samochodowe nagrzewają się jeszcze mocniej niż powietrze na zewnątrz.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno gotowy do użycia płyn do spryskiwaczy letni, jak i jego koncentrat, który należy samodzielnie uzupełnić poprzez dolanie wody demineralizowanej.